2023-2024

Belgium

Overijse

22/10/23

International Juniors :

  1. 1. Barnabas Vas (HUN)

    00:40:15

  2. 2. Arthur Van Den Boer (BEL)

    +00:00"

  3. 3. Senna Remijn (NLD)

    +00:03"

    More

Women Elite & U23 :

  1. 1. Fem van Empel (NLD)

    00:43:00

  2. 2. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    +00:54"

  3. 3. Inge van der Heijden (NLD)

    +01:14"

    More

Men Elite & U23 :

  1. 1. Eli Iserbyt (BEL)

    01:00:44

  2. 2. Michael Vanthourenhout (BEL)

    +00:02"

  3. 3. Lars van der Haar (NLD)

    +00:15"

    More
Belgium

Ruddervoorde

28/10/23

:

  1. 1. Maxime Smits (BEL)

    00:30:55

  2. 2. Bas Vanden Eynde (BEL)

    +00:15"

  3. 3. Victor Devos (FRA)

    +00:31"

    More

:

  1. 1. Giel Lejeune (BEL)

    00:30:32

  2. 2. Antoine Ingelaere (FRA)

    +00:11"

  3. 3. Thomas Verdonck (BEL)

    +00:14"

    More

International Juniors :

  1. 1. Arthur Van Den Boer (BEL)

    00:45:06

  2. 2. Senna Remijn (NLD)

    +00:17"

  3. 3. Zsombor Takács (HUN)

    +00:32"

    More

Women Elite & U23 :

  1. 1. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    00:48:45

  2. 2. Annemarie Worst (NLD)

    +00:17"

  3. 3. Marion Norbert Riberolle (BEL)

    +00:40"

    More

Men Elite & U23 :

  1. 1. Eli Iserbyt (BEL)

    01:02:04

  2. 2. Lars van der Haar (NLD)

    +00:05"

  3. 3. Michael Vanthourenhout (BEL)

    +00:13"

    More
Belgium

Niel

11/11/23

:

  1. 1. Cas Van Looke (BEL)

    00:28:46

  2. 2. Matiz Geens (BEL)

    +01:02"

  3. 3. Lars Stockman (BEL)

    +01:07"

    More

:

  1. 1. Giel Lejeune (BEL)

    00:27:16

  2. 2. Arthur Janssens (BEL)

    +00:41"

  3. 3. Brent Lippens (BEL)

    +00:50"

    More

Men Junior :

  1. 1. Arthur Van Den Boer (BEL)

    00:44:31

  2. 2. Senn Bossaerts (BEL)

    +01:35"

  3. 3. Michiel Mouris (NLD)

    +01:39"

    More

Women Elite & U23 :

  1. 1. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    00:42:11

  2. 2. Aniek van Alphen (NLD)

    +01:04"

  3. 3. Annemarie Worst (NLD)

    +01:21"

    More

Men Elite & U23 :

  1. 1. Eli Iserbyt (BEL)

    01:03:45

  2. 2. Joris Nieuwenhuis (NLD)

    +00:16"

  3. 3. Felipe Orts (ESP)

    +00:41"

    More
Belgium

Merksplas

18/11/23

:

  1. 1. Daan Wilmsen (BEL)

    00:27:10

  2. 2. Thomas Verdonck (BEL)

    +00:22"

  3. 3. Maxime Smits (BEL)

    +00:28"

    More

International Juniors :

  1. 1. Lars Daelmans (BEL)

    00:36:13

  2. 2. Axel Van Den Broek (BEL)

    +00:08"

  3. 3. Ieben Jacobs (BEL)

    +00:10"

    More

Women Elite & U23 :

  1. 1. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    00:41:03

  2. 2. Lucinda Brand (NLD)

    +00:26"

  3. 3. Marion Norbert Riberolle (BEL)

    +01:10"

    More

Men Elite & U23 :

  1. 1. Joris Nieuwenhuis (NLD)

    01:03:19

  2. 2. Eli Iserbyt (BEL)

    +01:36"

  3. 3. Niels Vandeputte (BEL)

    +01:45"

    More
Belgium

Boom

02/12/23

:

  1. 1. Simon Kment (CZE)

    00:28:35

  2. 2. Victor Devos (FRA)

    +01:05"

  3. 3. Runne Heylen (BEL)

    +01:21"

    More

:

  1. 1. Brent Lippens (BEL)

    00:27:47

  2. 2. Giel Lejeune (BEL)

    +00:03"

  3. 3. Thomas Verdonck (BEL)

    +00:06"

    More

International Juniors :

  1. 1. Arthur Van Den Boer (BEL)

    00:40:49

  2. 2. Louic Boussemaere (BEL)

    +00:07"

  3. 3. Fabian Maes (BEL)

    +00:23"

    More

Women Elite & U23 :

  1. 1. Fem van Empel (NLD)

    00:43:27

  2. 2. Puck Pieterse (NLD)

    +01:04"

  3. 3. Annemarie Worst (NLD)

    +01:59"

    More

Men Elite & U23 :

  1. 1. Joris Nieuwenhuis (NLD)

    00:57:32

  2. 2. Cameron Mason (GBR)

    +00:10"

  3. 3. Eli Iserbyt (BEL)

    +00:52"

    More
Belgium

Heusden-Zolder

27/12/23

International Juniors :

  1. 1. Senna Remijn (NLD)

    00:37:34

  2. 2. Keije Solen (NLD)

    +00:16"

  3. 3. Arthur Van den Boer (BEL)

    +00:28"

    More

Women Elite & U23 :

  1. 1. Fem van Empel (NLD)

    00:49:04

  2. 2. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    +00:01"

  3. 3. Inge van der Heijden (NLD)

    +00:16"

    More

Men Elite & U23 :

  1. 1. Wout Van Aert (BEL)

    00:57:05

  2. 2. Eli Iserbyt (BEL)

    +00:08"

  3. 3. Joris Nieuwenhuis (NLD)

    +00:34"

    More
Belgium

Diegem

28/12/23

International Juniors :

  1. 1. Keije Solen (NLD)

    00:43:44

  2. 2. Arthur Van Den Boer (BEL)

    +00:46"

  3. 3. Stefano Viezzi (ITA)

    +01:03"

    More

Women Elite & U23 :

  1. 1. Puck Pieterse (NLD)

    00:47:06

  2. 2. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    +00:27"

  3. 3. Inge van der Heijden (NLD)

    +00:34"

    More

Men Elite & U23 :

  1. 1. Mathieu van der Poel (NLD)

    00:55:27

  2. 2. Tom Pidcock (GBR)

    +00:49"

  3. 3. Eli Iserbyt (BEL)

    +00:53"

    More
Belgium

Middelkerke

10/02/24

:

  1. 1. Giel Lejeune (BEL)

    00:33:33

  2. 2. Brent Lippens (BEL)

    +01:22"

  3. 3. Lars Corsus (BEL)

    +02:26"

    More

International Juniors :

  1. 1. Keano Geens (BEL)

    00:42:28

  2. 2. Tibo Vancompernolle (BEL)

    +00:43"

  3. 3. Thorben Allaer (BEL)

    +00:49"

    More

Women Elite & U23 :

  1. 1. Lucinda Brand (NLD)

    00:46:01

  2. 2. Laura Verdonschot (BEL)

    +01:15"

  3. 3. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    +01:41"

    More

Men Elite & U23 :

  1. 1. Eli Iserbyt (BEL)

    01:01:54

  2. 2. Michael Vanthourenhout (BEL)

    +00:23"

  3. 3. Joris Nieuwenhuis (NLD)

    +00:40"

    More

2022 - 2023

Belgium

Ruddervoorde

29/10/22

International Juniors :

  1. 1. Willem Janssens (BEL)

    00:43:23

  2. 2. Sil De Brauwere (BEL)

    +00:01"

  3. 3. Stan Van Grieken (BEL)

    +00:01"

    More

Women Elite & U23 :

  1. 1. Denise Betsema (NLD)

    00:44:25

  2. 2. Inge van der Heijden (NLD)

    +00:32"

  3. 3. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    +00:51"

    More

Men Elite & U23 :

  1. 1. Eli Iserbyt (BEL)

    00:58:03

  2. 2. Laurens Sweeck (BEL)

    +00:12"

  3. 3. Lars van der Haar (NLD)

    +00:31"

    More
Belgium

Niel

11/11/22

:

  1. 1. Brent Lippens (BEL)

    00:31:48

  2. 2. Giel Lejeune (BEL)

    +00:07"

  3. 3. Antoine Ingelaere (FRA)

    +00:09"

    More

:

  1. 1. Arthur Van Den Boer (BEL)

    00:29:57

  2. 2. Keano Geens (BEL)

    +00:15"

  3. 3. Mathias De Keersmaeker (BEL)

    +00:25"

    More

International Juniors :

  1. 1. Guus Van Den Eijnden (NLD)

    00:44:49

  2. 2. Robbe Marchand (BEL)

    +00:15"

  3. 3. Wies Nuyens (BEL)

    +00:15"

    More

Women Elite :

  1. 1. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    00:48:04

  2. 2. Denise Betsema (NLD)

    +00:05"

  3. 3. Inge van der Heijden (NLD)

    +00:54"

    More

Men Elite :

  1. 1. Laurens Sweeck (BEL)

    01:01:28

  2. 2. Lars van der Haar (NLD)

    +00:03"

  3. 3. Michael Vanthourenhout (BEL)

    +00:35"

    More
Belgium

Merksplas

19/11/22

International Juniors :

  1. 1. Wies Nuyens (BEL)

    00:41:19

  2. 2. Floris Haverdings (NLD)

    +00:57"

  3. 3. Lars Van Loocke (BEL)

    +01:36"

    More

Women Elite & U23 :

  1. 1. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    00:44:28

  2. 2. Denise Betsema (NLD)

    +00:18"

  3. 3. Inge van der Heijden (NLD)

    +00:26"

    More

Men Elite & U23 :

  1. 1. Laurens Sweeck (BEL)

    00:59:39

  2. 2. Lars van der Haar (NLD)

    +00:05"

  3. 3. Michael Vanthourenhout (BEL)

    +00:40"

    More
Belgium

Boom

03/12/22

:

  1. 1. Brent Lippens (BEL)

    00:32:02

  2. 2. Seppe Sprangers (BEL)

    +00:52"

  3. 3. Dima Roels (BEL)

    +01:07"

    More

:

  1. 1. Arthur Van Den Boer (BEL)

    00:29:32

  2. 2. Mathias De Keersmaeker (BEL)

    +00:31"

  3. 3. Naud De Clercq (BEL)

    +00:50"

    More

International Juniors :

  1. 1. Guus Van Den Eijnden (NLD)

    00:42:39

  2. 2. Seppe Van Den Boer (BEL)

    +00:35"

  3. 3. Václav Je Ek (CZE)

    +00:50"

    More

Women Elite & U23 :

  1. 1. Aniek van Alphen (NLD)

    00:46:56

  2. 2. Denise Betsema (NLD)

    +00:01"

  3. 3. Shirin van Anrooij (NLD)

    +00:27"

    More

Men Elite & U23 :

  1. 1. Tom Pidcock (GBR)

    00:59:42

  2. 2. Lars van der Haar (NLD)

    +00:10"

  3. 3. Eli Iserbyt (BEL)

    +00:13"

    More
Belgium

Heusden-Zolder

27/12/22

:

  1. 1. Jari Van Lee (BEL)

    00:34:06

  2. 2. Antoine Ingelaere (FRA)

    +00:00"

  3. 3. Len Geerts (BEL)

    +00:17"

    More

:

  1. 1. Arthur Van Den Boer (BEL)

    00:31:34

  2. 2. Mathias De Keersmaeker (BEL)

    +00:38"

  3. 3. Yoram Knaepen (BEL)

    +00:47"

    More

Men Junior :

  1. 1. Seppe Van Den Boer (BEL)

    00:37:37

  2. 2. Yordi Corsus (BEL)

    +00:00"

  3. 3. Václav Je Ek (CZE)

    +00:15"

    More

Women Elite & U23 :

  1. 1. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    00:40:21

  2. 2. Inge van der Heijden (NLD)

    +00:03"

  3. 3. Lucinda Brand (NLD)

    +00:06"

    More

Men Elite & U23 :

  1. 1. Wout Van Aert (BEL)

    01:02:30

  2. 2. Mathieu van der Poel (NLD)

    +00:06"

  3. 3. Lars van der Haar (NLD)

    +00:16"

    More
Belgium

Diegem

28/12/22

International Juniors :

  1. 1. Senna Remijn (NLD)

    00:39:58

  2. 2. Viktor Vandenberghe (BEL)

    +00:14"

  3. 3. Václav Je Ek (CZE)

    +00:20"

    More

Women Elite & U23 :

  1. 1. Puck Pieterse (NLD)

    00:44:09

  2. 2. Shirin van Anrooij (NLD)

    +00:30"

  3. 3. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    +01:02"

    More

Men Elite & U23 :

  1. 1. Wout Van Aert (BEL)

    01:00:46

  2. 2. Tom Pidcock (GBR)

    +00:06"

  3. 3. Mathieu van der Poel (NLD)

    +00:33"

    More
Belgium

Gullegem

07/01/23

Men Junior :

  1. 1. Zsombor Takács (HUN)

    00:42:39

  2. 2. Yoren Vanhoudt (BEL)

    +00:18"

  3. 3. Lars Van Loocke (BEL)

    +00:23"

    More

Women Junior :

  1. 1. Lise Klaes (FRA)

    00:42:07

  2. 2. Roxanne Takken (NLD)

    +01:14"

  3. 3. Haylee Johnson (USA)

    +02:08"

    More

Women Elite :

  1. 1. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    00:51:49

  2. 2. Inge van der Heijden (NLD)

    +00:36"

  3. 3. Denise Betsema (NLD)

    +00:46"

    More

Men Elite & U23 :

  1. 1. Wout Van Aert (BEL)

    01:03:03

  2. 2. Eli Iserbyt (BEL)

    +00:23"

  3. 3. Michael Vanthourenhout (BEL)

    +00:42"

    More
Belgium

Middelkerke

11/02/23

:

  1. 1. Brent Lippens (BEL)

    00:29:55

  2. 2. Giel Lejeune (BEL)

    +00:20"

  3. 3. Lars Corsus (BEL)

    +00:45"

    More

:

  1. 1. Arthur Van Den Boer (BEL)

    00:28:35

  2. 2. Loïc Vanlaere (BEL)

    +00:25"

  3. 3. Naud De Clercq (BEL)

    +00:40"

    More

:

  1. 1. Lisa Maes (BEL)

    00:34:40

  2. 2. Faustine Villar Thiery (FRA)

    +02:25"

    More

International Juniors :

  1. 1. Yordi Corsus (BEL)

    00:40:30

  2. 2. Seppe Van Den Boer (BEL)

    +00:24"

  3. 3. Robbe Marchand (BEL)

    +00:33"

    More

Women Elite & U23 :

  1. 1. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    00:43:17

  2. 2. Lucinda Brand (NLD)

    +00:10"

  3. 3. Annemarie Worst (NLD)

    +00:41"

    More

Men Elite & U23 :

  1. 1. Eli Iserbyt (BEL)

    01:02:45

  2. 2. Lars van der Haar (NLD)

    +00:07"

  3. 3. Laurens Sweeck (BEL)

    +00:29"

    More

2021 - 2022

Netherlands

Gieten

03/10/21

International Juniors :

  1. 1. David Haverdings (NLD)

    00:41:03

  2. 2. Silas Kuschla (DEU)

    +00:18"

  3. 3. Menno Huising (NLD)

    +00:20"

    More

Women Elite & U23 :

  1. 1. Lucinda Brand (NLD)

    00:45:21

  2. 2. Denise Betsema (NLD)

    +00:08"

  3. 3. Annemarie Worst (NLD)

    +01:02"

    More

Men Elite & U23 :

  1. 1. Toon Aerts (BEL)

    01:00:42

  2. 2. Quinten Hermans (BEL)

    +00:23"

  3. 3. Eli Iserbyt (BEL)

    +01:03"

    More
Belgium

Ruddervoorde

23/10/21

International Juniors :

  1. 1. David Haverdings (NLD)

    00:44:23

  2. 2. Aaron Dockx (BEL)

    +00:16"

  3. 3. Niels Ceulemans (BEL)

    +00:24"

    More

Women Elite & U23 :

  1. 1. Denise Betsema (NLD)

    00:47:03

  2. 2. Annemarie Worst (NLD)

    +00:43"

  3. 3. Inge van der Heijden (NLD)

    +00:58"

    More

Men Elite & U23 :

  1. 1. Eli Iserbyt (BEL)

    00:59:22

  2. 2. Quinten Hermans (BEL)

    +00:27"

  3. 3. Toon Aerts (BEL)

    +00:42"

    More
Belgium

Niel

11/11/21

:

  1. 1. Mathias De Keersmaeker (BEL)

    00:27:33

  2. 2. Lennes Jacobs (BEL)

    +00:13"

  3. 3. Keano Geens (BEL)

    +00:32"

    More

:

  1. 1. Barnabas Vas (HUN)

    00:26:34

  2. 2. Axel Van Den Broek (BEL)

    +00:01"

  3. 3. Antoine Quint (NLD)

    +00:25"

    More

International Juniors :

  1. 1. Senne Bauwens (BEL)

    00:42:44

  2. 2. Wies Nuyens (BEL)

    +00:04"

  3. 3. Miles Gevaert (BEL)

    +00:31"

    More

Women Elite & U23 :

  1. 1. Lucinda Brand (NLD)

    00:45:36

  2. 2. Annemarie Worst (NLD)

    +00:18"

  3. 3. Denise Betsema (NLD)

    +00:32"

    More

Men Elite & U23 :

  1. 1. Eli Iserbyt (BEL)

    01:01:02

  2. 2. Toon Aerts (BEL)

    +00:00"

  3. 3. Quinten Hermans (BEL)

    +00:22"

    More
Belgium

Merksplas

20/11/21

International Juniors :

  1. 1. David Haverdings (NLD)

    00:39:50

  2. 2. Aaron Dockx (BEL)

    +00:03"

  3. 3. Jelte Jochems (NLD)

    +00:06"

    More

Women Elite & U23 :

  1. 1. Lucinda Brand (NLD)

    00:49:07

  2. 2. Annemarie Worst (NLD)

    +00:19"

  3. 3. Denise Betsema (NLD)

    +00:21"

    More

Men Elite & U23 :

  1. 1. Eli Iserbyt (BEL)

    01:02:05

  2. 2. Quinten Hermans (BEL)

    +00:02"

  3. 3. Laurens Sweeck (BEL)

    +00:05"

    More
Belgium

Boom

04/12/21

International Juniors :

  1. 1. Yordi Corsus (BEL)

    00:40:27

  2. 2. David Haverdings (NLD)

    +00:01"

  3. 3. Viktor Vandenberghe (BEL)

    +00:21"

    More

Women Elite & U23 :

  1. 1. Lucinda Brand (NLD)

    00:47:27

  2. 2. Inge van der Heijden (NLD)

    +00:34"

  3. 3. Denise Betsema (NLD)

    +00:40"

    More

Men Elite & U23 :

  1. 1. Wout Van Aert (BEL)

    00:56:29

  2. 2. Toon Aerts (BEL)

    +01:40"

  3. 3. Lars van der Haar (NLD)

    +01:48"

    More
Belgium

Heusden-Zolder

27/12/21

Men Junior :

  1. 1. David Haverdings (NLD)

    00:37:57

  2. 2. Aaron Dockx (BEL)

    +00:16"

  3. 3. Nathan Smith (GBR)

    +00:16"

    More

Women Elite & U23 :

  1. 1. Lucinda Brand (NLD)

    00:48:30

  2. 2. Fem van Empel (NLD)

    +00:02"

  3. 3. Annemarie Worst (NLD)

    +00:21"

    More

Men Elite & U23 :

  1. 1. Wout Van Aert (BEL)

    01:03:36

  2. 2. Tom Pidcock (GBR)

    +01:04"

  3. 3. Eli Iserbyt (BEL)

    +01:04"

    More
Belgium

Gavere

12/02/22

International Juniors :

  1. 1. David Haverdings (NLD)

    00:43:04

  2. 2. Yordi Corsus (BEL)

    +01:24"

  3. 3. Aaron Dockx (BEL)

    +02:34"

    More

Women Elite & U23 :

  1. 1. Lucinda Brand (NLD)

    00:46:33

  2. 2. Annemarie Worst (NLD)

    +00:35"

  3. 3. Denise Betsema (NLD)

    +00:51"

    More

Men Elite & U23 :

  1. 1. Lars van der Haar (NLD)

    00:59:08

  2. 2. Eli Iserbyt (BEL)

    +01:08"

  3. 3. Toon Aerts (BEL)

    +01:40"

    More

2020 - 2021

Netherlands

Gieten

11/10/20

Women Elite :

  1. 1. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    00:42:21

  2. 2. Annemarie Worst (NLD)

    +00:24"

  3. 3. Lucinda Brand (NLD)

    +00:28"

Men Elite :

  1. 1. Toon Aerts (BEL)

    01:04:11

  2. 2. Eli Iserbyt (BEL)

    +00:24"

  3. 3. Laurens Sweeck (BEL)

    +00:41"

Belgium

Ruddervoorde

24/10/20

Women Elite :

  1. 1. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    00:46:37

  2. 2. Annemarie Worst (NLD)

    +00:01"

  3. 3. Lucinda Brand (NLD)

    +00:01"

Men Elite :

  1. 1. Eli Iserbyt (BEL)

    00:59:23

  2. 2. Toon Aerts (BEL)

    +00:15"

  3. 3. Lars van der Haar (NLD)

    +00:19"

Belgium

Niel

11/11/20

Women Elite :

  1. 1. Lucinda Brand (NLD)

    00:40:54

  2. 2. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    +00:01"

  3. 3. Denise Betsema (NLD)

    +00:03"

Men Elite :

  1. 1. Laurens Sweeck (BEL)

    01:03:13

  2. 2. Eli Iserbyt (BEL)

    +00:05"

  3. 3. Toon Aerts (BEL)

    +00:24"

Belgium

Merksplas

22/11/20

Women Elite :

  1. 1. Lucinda Brand (NLD)

    00:43:10

  2. 2. Denise Betsema (NLD)

    +00:06"

  3. 3. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    +00:16"

Men Elite :

  1. 1. Michael Vanthourenhout (BEL)

    00:59:33

  2. 2. Eli Iserbyt (BEL)

    +00:08"

  3. 3. Laurens Sweeck (BEL)

    +00:13"

Belgium

Boom

06/12/20

Women Elite :

  1. 1. Lucinda Brand (NLD)

    00:46:44

  2. 2. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    +00:10"

  3. 3. Denise Betsema (NLD)

    +00:45"

Men Elite :

  1. 1. Eli Iserbyt (BEL)

    01:03:05

  2. 2. Michael Vanthourenhout (BEL)

    +00:45"

  3. 3. Toon Aerts (BEL)

    +00:39"

Belgium

Gavere

13/12/20

Women Elite :

  1. 1. Lucinda Brand (NLD)

    00:42:56

  2. 2. Denise Betsema (NLD)

    +00:13"

  3. 3. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    +00:34"

Men Elite :

  1. 1. Tom Pidcock (GBR)

    00:58:11

  2. 2. Mathieu van der Poel (NLD)

    +00:25"

  3. 3. Toon Aerts (BEL)

    +00:44"

Belgium

Heusden-Zolder

26/12/20

Women Elite :

  1. 1. Lucinda Brand (NLD)

    00:40:38

  2. 2. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    +00:00"

  3. 3. Annemarie Worst (NLD)

    +00:00"

Men Elite :

  1. 1. Mathieu van der Poel (NLD)

    01:02:07

  2. 2. Wout Van Aert (BEL)

    +00:38"

  3. 3. Lars van der Haar (NLD)

    +00:39"

Belgium

Middelkerke

06/02/21

Women Elite :

  1. 1. Denise Betsema (NLD)

    00:49:28

  2. 2. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    +00:32"

  3. 3. Lucinda Brand (NLD)

    +01:08"

Men Elite :

  1. 1. Laurens Sweeck (BEL)

    00:59:49

  2. 2. Michael Vanthourenhout (BEL)

    +00:01"

  3. 3. Eli Iserbyt (BEL)

    +00:52"

2019 - 2020

Netherlands

Gieten

13/10/19

Women Elite :

  1. 1. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    00:46:24

  2. 2. Sanne Cant (BEL)

    +00:55"

  3. 3. Yara Kastelijn (NLD)

    +01:06"

Men Elite :

  1. 1. Eli Iserbyt (BEL)

    01:04:13

  2. 2. Quinten Hermans (BEL)

    +00:17"

  3. 3. Corné van Kessel (NLD)

    +00:43"

Belgium

Boom

19/10/19

Women Elite :

  1. 1. Alice Maria Arzuffi (ITA)

    00:47:14

  2. 2. Eva Lechner (ITA)

    +00:09"

  3. 3. Sanne Cant (BEL)

    +00:09"

Men Elite :

  1. 1. Toon Aerts (BEL)

    01:01:42

  2. 2. Quinten Hermans (BEL)

    +00:08"

  3. 3. Tom Pidcock (GBR)

    +00:17"

Belgium

Gavere

27/10/19

Men Elite :

  1. 1. Eli Iserbyt (BEL)

    01:00:27

  2. 2. Lars van der Haar (NLD)

    +00:43"

  3. 3. Laurens Sweeck (BEL)

    +00:54"

Women Elite :

  1. 1. Yara Kastelijn (NLD)

    00:43:45

  2. 2. Alice Maria Arzuffi (ITA)

    +00:19"

  3. 3. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    +00:36"

Belgium

Ruddervoorde

03/11/19

Women Elite :

  1. 1. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    00:47:15

  2. 2. Sanne Cant (BEL)

    +00:19"

  3. 3. Katherine Compton (USA)

    +00:38"

Men Elite :

  1. 1. Mathieu van der Poel (NLD)

    01:03:56

  2. 2. Laurens Sweeck (BEL)

    +00:23"

  3. 3. Toon Aerts (BEL)

    +00:36"

Belgium

Zonhoven

08/12/19

Women Elite :

  1. 1. Annemarie Worst (NLD)

    00:43:20

  2. 2. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    +00:01"

  3. 3. Yara Kastelijn (NLD)

    +00:09"

Men Elite :

  1. 1. Toon Aerts (BEL)

    00:59:15

  2. 2. Laurens Sweeck (BEL)

    +00:28"

  3. 3. Eli Iserbyt (BEL)

    +00:34"

Belgium

Diegem

29/12/19

Women Elite :

  1. 1. Annemarie Worst (NLD)

    00:43:18

  2. 2. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    +00:00"

  3. 3. Yara Kastelijn (NLD)

    +00:08"

Men Elite :

  1. 1. Mathieu van der Poel (NLD)

    00:59:41

  2. 2. Eli Iserbyt (BEL)

    +00:09"

  3. 3. Michael Vanthourenhout (BEL)

    +00:28"

Belgium

Middelkerke

15/02/20

Women Elite :

  1. 1. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    00:41:34

  2. 2. Denise Betsema (NLD)

    +00:01"

  3. 3. Annemarie Worst (NLD)

    +00:01"

Men Elite :

  1. 1. Laurens Sweeck (BEL)

    01:02:30

  2. 2. Toon Aerts (BEL)

    +00:15"

  3. 3. Eli Iserbyt (BEL)

    +00:22"

2018 - 2019

Netherlands

Gieten

14/10/18

Women Elite :

  1. 1. Annemarie Worst (NLD)

    00:48:03

  2. 2. Marianne Vos (NLD)

    +00:33"

  3. 3. Alice Maria Arzuffi (ITA)

    +00:34"

Men Elite :

  1. 1. Mathieu van der Poel (NLD)

    01:02:05

  2. 2. Wout Van Aert (BEL)

    +00:31"

  3. 3. Toon Aerts (BEL)

    +01:30"

Belgium

Boom

20/10/18

Women Elite :

  1. 1. Kim Van De Steene (BEL)

    00:44:16

  2. 2. Alice Maria Arzuffi (ITA)

    +00:27"

  3. 3. Sanne Cant (BEL)

    +00:49"

Men Elite :

  1. 1. Mathieu van der Poel (NLD)

    00:56:50

  2. 2. Toon Aerts (BEL)

    +00:04"

  3. 3. Gianni Vermeersch (BEL)

    +00:08"

Belgium

Ruddervoorde

28/10/18

Women Elite :

  1. 1. Marianne Vos (NLD)

    00:42:47

  2. 2. Annemarie Worst (NLD)

    +00:08"

  3. 3. Kim Van De Steene (BEL)

    +00:13"

Men Elite :

  1. 1. Mathieu van der Poel (NLD)

    01:00:14

  2. 2. Wout Van Aert (BEL)

    +00:31"

  3. 3. Toon Aerts (BEL)

    +00:45"

Belgium

Gavere

11/11/18

Women Elite :

  1. 1. Alice Maria Arzuffi (ITA)

    00:45:25

  2. 2. Nikki Brammeier (GBR)

    +00:17"

  3. 3. Sanne Cant (BEL)

    +00:38"

Men Elite :

  1. 1. Mathieu van der Poel (NLD)

    01:04:52

  2. 2. Toon Aerts (BEL)

    +00:24"

  3. 3. Wout Van Aert (BEL)

    +00:35"

Belgium

Zonhoven

16/12/18

Women Elite :

  1. 1. Sanne Cant (BEL)

    00:44:35

  2. 2. Denise Betsema (NLD)

    +00:10"

  3. 3. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    +00:25"

Men Elite :

  1. 1. Mathieu van der Poel (NLD)

    01:00:33

  2. 2. Wout Van Aert (BEL)

    +00:43"

  3. 3. Toon Aerts (BEL)

    +01:35"

Belgium

Diegem

30/12/18

Women Elite :

  1. 1. Sanne Cant (BEL)

    00:41:27

  2. 2. Annemarie Worst (NLD)

    +00:02"

  3. 3. Denise Betsema (NLD)

    +00:03"

Men Elite :

  1. 1. Mathieu van der Poel (NLD)

    01:03:56

  2. 2. Michael Vanthourenhout (BEL)

    +00:14"

  3. 3. Toon Aerts (BEL)

    +00:36"

Belgium

Hoogstraten

10/02/19

Women Elite :

  1. 1. Sanne Cant (BEL)

    00:41:55

  2. 2. Annemarie Worst (NLD)

    +00:10"

  3. 3. Denise Betsema (NLD)

    +00:14"

Men Elite :

  1. 1. Mathieu van der Poel (NLD)

    00:59:42

  2. 2. Toon Aerts (BEL)

    +00:47"

  3. 3. Corné van Kessel (NLD)

    +01:04"

Belgium

Middelkerke

16/02/19

Women Elite :

  1. 1. Denise Betsema (NLD)

    00:45:13

  2. 2. Ceylin del Carmen Alvarado (NLD)

    +00:45"

  3. 3. Loes Sels (BEL)

    +01:09"

Men Elite :

  1. 1. Mathieu van der Poel (NLD)

    01:00:59

  2. 2. Michael Vanthourenhout (BEL)

    +00:17"

  3. 3. Toon Aerts (BEL)

    +00:33"

Archive

  • 2023-2024
  • 2022 - 2023
  • 2021 - 2022
  • 2020 - 2021
  • 2019 - 2020
  • 2018 - 2019