2021 - 2022

Nederland

Gieten

03/10/21

Internationale Junioren :

  1. 1. David Haverdings (NED)

    00:41:03

  2. 2. Silas Kuschla (GER)

    +00:18"

  3. 3. Menno Huising (NED)

    +00:20"

    Bekijk

Elite Vrouwen en U23 :

  1. 1. Lucinda Brand (NED)

    00:45:21

  2. 2. Denise Betsema (NED)

    +00:08"

  3. 3. Annemarie Worst (NED)

    +01:02"

    Bekijk

Elite Mannen en U23 :

  1. 1. Toon Aerts (BEL)

    01:00:42

  2. 2. Quinten Hermans (BEL)

    +00:23"

  3. 3. Eli Iserbyt (BEL)

    +01:03"

    Bekijk
België

Ruddervoorde

23/10/21

Internationale Junioren :

  1. 1. David Haverdings (NED)

    00:44:23

  2. 2. Aaron Dockx (BEL)

    +00:16"

  3. 3. Niels Ceulemans (BEL)

    +00:24"

    Bekijk

Elite Vrouwen en U23 :

  1. 1. Denise Betsema (NED)

    00:47:03

  2. 2. Annemarie Worst (NED)

    +00:43"

  3. 3. Inge van der Heijden (NED)

    +00:58"

    Bekijk

Elite Mannen en U23 :

  1. 1. Eli Iserbyt (BEL)

    00:59:22

  2. 2. Quinten Hermans (BEL)

    +00:27"

  3. 3. Toon Aerts (BEL)

    +00:42"

    Bekijk
België

Niel

11/11/21

Eerstejaars Nieuwelingen :

  1. 1. Mathias De Keersmaeker (BEL)

    00:27:33

  2. 2. Lennes Jacobs (BEL)

    +00:13"

  3. 3. Keano Geens (BEL)

    +00:32"

    Bekijk

Tweedejaars Nieuwelingen :

  1. 1. Barnabas Vas (HON)

    00:26:34

  2. 2. Axel Van Den Broek (BEL)

    +00:01"

  3. 3. Antoine Quint (NED)

    +00:25"

    Bekijk

Internationale Junioren :

  1. 1. Senne Bauwens (BEL)

    00:42:44

  2. 2. Wies Nuyens (BEL)

    +00:04"

  3. 3. Miles Gevaert (BEL)

    +00:31"

    Bekijk

Elite Vrouwen en U23 :

  1. 1. Lucinda Brand (NED)

    00:45:36

  2. 2. Annemarie Worst (NED)

    +00:18"

  3. 3. Denise Betsema (NED)

    +00:32"

    Bekijk

Elite Mannen en U23 :

  1. 1. Eli Iserbyt (BEL)

    01:01:02

  2. 2. Toon Aerts (BEL)

    +00:00"

  3. 3. Quinten Hermans (BEL)

    +00:22"

    Bekijk
België

Merksplas

20/11/21

Internationale Junioren :

  1. 1. David Haverdings (NED)

    00:39:50

  2. 2. Aaron Dockx (BEL)

    +00:03"

  3. 3. Jelte Jochems (NED)

    +00:06"

    Bekijk

Elite Vrouwen en U23 :

  1. 1. Lucinda Brand (NED)

    00:49:07

  2. 2. Annemarie Worst (NED)

    +00:19"

  3. 3. Denise Betsema (NED)

    +00:21"

    Bekijk

Elite Mannen en U23 :

  1. 1. Eli Iserbyt (BEL)

    01:02:05

  2. 2. Quinten Hermans (BEL)

    +00:02"

  3. 3. Laurens Sweeck (BEL)

    +00:05"

    Bekijk

2020 - 2021

Nederland

Gieten

11/10/20

Elite Mannen :

  1. 1. Toon Aerts (BEL)

    01:04:11

  2. 2. Eli Iserbyt (BEL)

    +00:24"

  3. 3. Laurens Sweeck (BEL)

    +00:41"

Elite Vrouwen :

  1. 1. Ceylin del Carmen Alvarado (NED)

    00:42:21

  2. 2. Annemarie Worst (NED)

    +00:24"

  3. 3. Lucinda Brand (NED)

    +00:28"

België

Ruddervoorde

24/10/20

Elite Mannen :

  1. 1. Eli Iserbyt (BEL)

    00:59:23

  2. 2. Toon Aerts (BEL)

    +00:15"

  3. 3. Lars van der Haar (NED)

    +00:19"

Elite Vrouwen :

  1. 1. Ceylin del Carmen Alvarado (NED)

    00:46:37

  2. 2. Annemarie Worst (NED)

    +00:01"

  3. 3. Lucinda Brand (NED)

    +00:01"

België

Niel

11/11/20

Elite Mannen :

  1. 1. Laurens Sweeck (BEL)

    01:03:13

  2. 2. Eli Iserbyt (BEL)

    +00:05"

  3. 3. Toon Aerts (BEL)

    +00:24"

Elite Vrouwen :

  1. 1. Lucinda Brand (NED)

    00:40:54

  2. 2. Ceylin del Carmen Alvarado (NED)

    +00:01"

  3. 3. Denise Betsema (NED)

    +00:03"

België

Merksplas

22/11/20

Elite Mannen :

  1. 1. Michael Vanthourenhout (BEL)

    00:59:33

  2. 2. Eli Iserbyt (BEL)

    +00:08"

  3. 3. Laurens Sweeck (BEL)

    +00:13"

Elite Vrouwen :

  1. 1. Lucinda Brand (NED)

    00:43:10

  2. 2. Denise Betsema (NED)

    +00:06"

  3. 3. Ceylin del Carmen Alvarado (NED)

    +00:16"

België

Boom

06/12/20

Elite Mannen :

  1. 1. Eli Iserbyt (BEL)

    01:03:05

  2. 2. Michael Vanthourenhout (BEL)

    +00:45"

  3. 3. Toon Aerts (BEL)

    +00:39"

Elite Vrouwen :

  1. 1. Lucinda Brand (NED)

    00:46:44

  2. 2. Ceylin del Carmen Alvarado (NED)

    +00:10"

  3. 3. Denise Betsema (NED)

    +00:45"

België

Gavere

13/12/20

Elite Mannen :

  1. 1. Tom Pidcock (GBR)

    00:58:11

  2. 2. Mathieu van der Poel (NED)

    +00:25"

  3. 3. Toon Aerts (BEL)

    +00:44"

Elite Vrouwen :

  1. 1. Lucinda Brand (NED)

    00:42:56

  2. 2. Denise Betsema (NED)

    +00:13"

  3. 3. Ceylin del Carmen Alvarado (NED)

    +00:34"

België

Heusden-Zolder

26/12/20

Elite Mannen :

  1. 1. Mathieu van der Poel (NED)

    01:02:07

  2. 2. Wout Van Aert (BEL)

    +00:38"

  3. 3. Lars van der Haar (NED)

    +00:39"

Elite Vrouwen :

  1. 1. Lucinda Brand (NED)

    00:40:38

  2. 2. Ceylin del Carmen Alvarado (NED)

    +00:00"

  3. 3. Annemarie Worst (NED)

    +00:00"

België

Middelkerke

06/02/21

Elite Mannen :

  1. 1. Laurens Sweeck (BEL)

    00:59:49

  2. 2. Michael Vanthourenhout (BEL)

    +00:01"

  3. 3. Eli Iserbyt (BEL)

    +00:52"

Elite Vrouwen :

  1. 1. Denise Betsema (NED)

    00:49:28

  2. 2. Ceylin del Carmen Alvarado (NED)

    +00:32"

  3. 3. Lucinda Brand (NED)

    +01:08"

2019 - 2020

Nederland

Gieten

13/10/19

Elite Mannen :

  1. 1. Eli Iserbyt (BEL)

    01:04:13

  2. 2. Quinten Hermans (BEL)

    +00:17"

  3. 3. Corné van Kessel (NED)

    +00:43"

Elite Vrouwen :

  1. 1. Ceylin del Carmen Alvarado (NED)

    00:46:24

  2. 2. Sanne Cant (BEL)

    +00:55"

  3. 3. Yara Kastelijn (NED)

    +01:06"

België

Boom

19/10/19

Elite Mannen :

  1. 1. Toon Aerts (BEL)

    01:01:42

  2. 2. Quinten Hermans (BEL)

    +00:08"

  3. 3. Tom Pidcock (GBR)

    +00:17"

Elite Vrouwen :

  1. 1. Alice Maria Arzuffi (ITA)

    00:47:14

  2. 2. Eva Lechner (ITA)

    +00:09"

  3. 3. Sanne Cant (BEL)

    +00:09"

België

Gavere

27/10/19

Elite Mannen :

  1. 1. Eli Iserbyt (BEL)

    01:00:27

  2. 2. Lars van der Haar (NED)

    +00:43"

  3. 3. Laurens Sweeck (BEL)

    +00:54"

Elite Vrouwen :

  1. 1. Yara Kastelijn (NED)

    00:43:45

  2. 2. Alice Maria Arzuffi (ITA)

    +00:19"

  3. 3. Ceylin del Carmen Alvarado (NED)

    +00:36"

België

Ruddervoorde

03/11/19

Elite Vrouwen :

  1. 1. Ceylin del Carmen Alvarado (NED)

    00:47:15

  2. 2. Sanne Cant (BEL)

    +00:19"

  3. 3. Katherine Compton (USA)

    +00:38"

Elite Mannen :

  1. 1. Mathieu van der Poel (NED)

    01:03:56

  2. 2. Laurens Sweeck (BEL)

    +00:23"

  3. 3. Toon Aerts (BEL)

    +00:36"

België

Zonhoven

08/12/19

Elite Vrouwen :

  1. 1. Annemarie Worst (NED)

    00:43:20

  2. 2. Ceylin del Carmen Alvarado (NED)

    +00:01"

  3. 3. Yara Kastelijn (NED)

    +00:09"

Elite Mannen :

  1. 1. Toon Aerts (BEL)

    00:59:15

  2. 2. Laurens Sweeck (BEL)

    +00:28"

  3. 3. Eli Iserbyt (BEL)

    +00:34"

België

Diegem

29/12/19

Elite Vrouwen :

  1. 1. Annemarie Worst (NED)

    00:43:18

  2. 2. Ceylin del Carmen Alvarado (NED)

    +00:00"

  3. 3. Yara Kastelijn (NED)

    +00:08"

Elite Mannen :

  1. 1. Mathieu van der Poel (NED)

    00:59:41

  2. 2. Eli Iserbyt (BEL)

    +00:09"

  3. 3. Michael Vanthourenhout (BEL)

    +00:28"

België

Middelkerke

15/02/20

Elite Vrouwen :

  1. 1. Ceylin del Carmen Alvarado (NED)

    00:41:34

  2. 2. Denise Betsema (NED)

    +00:01"

  3. 3. Annemarie Worst (NED)

    +00:01"

Elite Mannen :

  1. 1. Laurens Sweeck (BEL)

    01:02:30

  2. 2. Toon Aerts (BEL)

    +00:15"

  3. 3. Eli Iserbyt (BEL)

    +00:22"

2018 - 2019

Nederland

Gieten

14/10/18

Elite Mannen :

  1. 1. Mathieu van der Poel (NED)

    01:02:05

  2. 2. Wout Van Aert (BEL)

    +00:31"

  3. 3. Toon Aerts (BEL)

    +01:30"

Elite Vrouwen :

  1. 1. Annemarie Worst (NED)

    00:48:03

  2. 2. Marianne Vos (NED)

    +00:33"

  3. 3. Alice Maria Arzuffi (ITA)

    +00:34"

België

Boom

20/10/18

Elite Vrouwen :

  1. 1. Kim Van De Steene (BEL)

    00:44:16

  2. 2. Alice Maria Arzuffi (ITA)

    +00:27"

  3. 3. Sanne Cant (BEL)

    +00:49"

Elite Mannen :

  1. 1. Mathieu van der Poel (NED)

    00:56:50

  2. 2. Toon Aerts (BEL)

    +00:04"

  3. 3. Gianni Vermeersch (BEL)

    +00:08"

België

Ruddervoorde

28/10/18

Elite Vrouwen :

  1. 1. Marianne Vos (NED)

    00:42:47

  2. 2. Annemarie Worst (NED)

    +00:08"

  3. 3. Kim Van De Steene (BEL)

    +00:13"

Elite Mannen :

  1. 1. Mathieu van der Poel (NED)

    01:00:14

  2. 2. Wout Van Aert (BEL)

    +00:31"

  3. 3. Toon Aerts (BEL)

    +00:45"

België

Gavere

11/11/18

Elite Vrouwen :

  1. 1. Alice Maria Arzuffi (ITA)

    00:45:25

  2. 2. Nikki Brammeier (GBR)

    +00:17"

  3. 3. Sanne Cant (BEL)

    +00:38"

Elite Mannen :

  1. 1. Mathieu van der Poel (NED)

    01:04:52

  2. 2. Toon Aerts (BEL)

    +00:24"

  3. 3. Wout Van Aert (BEL)

    +00:35"

België

Zonhoven

16/12/18

Elite Vrouwen :

  1. 1. Sanne Cant (BEL)

    00:44:35

  2. 2. Denise Betsema (NED)

    +00:10"

  3. 3. Ceylin del Carmen Alvarado (NED)

    +00:25"

Elite Mannen :

  1. 1. Mathieu van der Poel (NED)

    01:00:33

  2. 2. Wout Van Aert (BEL)

    +00:43"

  3. 3. Toon Aerts (BEL)

    +01:35"

België

Diegem

30/12/18

Elite Vrouwen :

  1. 1. Sanne Cant (BEL)

    00:41:27

  2. 2. Annemarie Worst (NED)

    +00:02"

  3. 3. Denise Betsema (NED)

    +00:03"

Elite Mannen :

  1. 1. Mathieu van der Poel (NED)

    01:03:56

  2. 2. Michael Vanthourenhout (BEL)

    +00:14"

  3. 3. Toon Aerts (BEL)

    +00:36"

België

Hoogstraten

10/02/19

Elite Vrouwen :

  1. 1. Sanne Cant (BEL)

    00:41:55

  2. 2. Annemarie Worst (NED)

    +00:10"

  3. 3. Denise Betsema (NED)

    +00:14"

Elite Mannen :

  1. 1. Mathieu van der Poel (NED)

    00:59:42

  2. 2. Toon Aerts (BEL)

    +00:47"

  3. 3. Corné van Kessel (NED)

    +01:04"

België

Middelkerke

16/02/19

Elite Vrouwen :

  1. 1. Denise Betsema (NED)

    00:45:13

  2. 2. Ceylin del Carmen Alvarado (NED)

    +00:45"

  3. 3. Loes Sels (BEL)

    +01:09"

Elite Mannen :

  1. 1. Mathieu van der Poel (NED)

    01:00:59

  2. 2. Michael Vanthourenhout (BEL)

    +00:17"

  3. 3. Toon Aerts (BEL)

    +00:33"

Archief

  • 2021 - 2022
  • 2020 - 2021
  • 2019 - 2020
  • 2018 - 2019