Uitslagen 2016-2017


ELITE

Gieten: 1. Mathieu van der Poel (Ned/Beobank-Corendon) 58:35; 2. Wout van Aert 0:08; 3. Laurens Sweeck 0:13; 4. Jens Adams 0:16; 5. Toon Aerts 0:22; 6. Klaas Vantornout 0:25; 7. Tom Meeusen 0:39; 8. Tim Merlier 0:42; 9. David van der Poel (Ned) 0:43; 10. Lars van der Haar (Ned) 0:58; 11. Kevin Pauwels 1:08; 12. Vincent Baestaens 1:15; 13. Michael Boros (Tsj) 1:26; 14. Diether Sweeck 1:42; 15. Corné van Kessel (Ned) 2:09.

Zonhoven: 1. Mathieu van der Poel (Ned/Beobank-Corendon) 1u01:15; 2. Wout van Aert; 3. Laurens Sweeck 0:28; 4. Lars van der Haar (Ned) 0:46; 5. Klaas Vantornout 1:10; 6. Jens Adams 1:21; 7. Rob Peeters 1:36; 8. Michael Boros (Tsj) 1:48; 9. David van der Poel (Ned) 2:00; 10. Kevin Pauwels 2:06; 11. Vincent Baestaens 2:25; 12. Tom Meeusen 2:51; 13. Twan van den Brand (Ned) 3:13; 14. Ian Field (GBr) 3:15; 15. Joeri Adams 3:17.

Ruddervoorde: 1. Mathieu van der Poel (Ned/Beobank-Corendon) 1u05:18; 2. Wout van Aert 0:29; 3. Laurens Sweeck 0:54; 4. Kevin Pauwels 1:09; 5. Jens Adams 1:22; 6. Toon Aerts 1:52; 7. David van der Poel (Ned) 2:00; 8. Tim Merlier 2:07; 9. Klaas Vantornout 2:11; 10. Dieter Vanthourenhout 2:13; 11. Joeri Adams 2:16; 12. Michael Boros (Tsj) 2:27; 13. Michael Vanthourenhout 2:32; 14. Vincent Baestaens 2:34; 15. Jim Aernouts 2:36.

Gavere: 1. Mathieu van der Poel (Ned/Beobank-Corendon) 1u03:35; 2. Wout van Aert 1:02; 3. Toon Aerts 1:20; 4. Klaas Vantornout 1:31; 5. Laurens Sweeck 1:44; 6. Kevin Pauwels 2:00; 7. Tom Meeusen 2:32; 8. David van der Poel (Ned) 2:59; 9. Jens Adams 3:00; 10. Philipp Walsleben (Dui) 3:05; 11. Tim Merlier 3:10; 12. Michael Boros (Tsj) 3:16; 13. Diether Sweeck 4:27; 14. Joeri Adams 4:31; 15. Thijs van Amerongen (Ned) 4:51.

Francorchamps: 1. Wout van Aert (Crelan-Vastgoedservice) 1u00:43; 2. Mathieu van der Poel (Ned) 0:32; 3. Toon Aerts 0:35; 4. Kevin Pauwels 1:25; 5. Laurens Sweeck 1:32; 6. Tom Meeusen 1:38; 7. Jens Adams 1:40; 8. Philipp Walsleben (Dui) 1:53; 9. Klaas Vantornout 2:19; 10. Stephen Hyde (USA) 2:30; 11. Thijs van Amerongen (Ned) 3:13; 12. David van der Poel (Ned) 3:55; 13. Julien Taramarcaz (Zwi) 3:59; 14. Stan Godrie (Ned) 4:14; 15. Diether Sweeck 4:44.

Diegem: 1. Mathieu van der Poel (Ned/Beobank-Corendon) 1u06:22; 2. Wout van Aert; 3. Kevin Pauwels 0:24; 4. Toon Aerts 0:40; 5. Jens Adams 1:14; 6. David van der Poel (Ned) 1:23; 7. Tim Merlier 1:31; 8. Tom Meeusen 1:37; 9. Klaas Vantornout 1:41; 10. Laurens Sweeck 1:57; 11. Diether Sweeck 2:04; 12. Philipp Walsleben (Dui) 2:38; 13. Marcel Meisen (Dui) 2:58; 14. Daan Soete 3:02; 15. Ismael Esteban Aguando (Spa) 3:06.

Hoogstraten: 1. Mathieu van der Poel (Ned/Beobank-Corendon) 1u02:34; 2. Wout van Aert 0:06; 3. Kevin Pauwels 0:16; 4. Laurens Sweeck 1:18; 5. Corné van Kessel (Ned) 1:33; 6. Tom Meeusen 1:46; 7. Vincent Baestaens 2:04; 8. Jim Aernouts 2:05; 9. Lars van der Haar (Ned) 2:14; 10. Jens Adams 2:24; 11. Wietse Bosmans 2:43; 12. Klaas Vantornout 2:52; 13. Gianni Vermeersch 2:59; 14. Rob Peeters 3:09; 15. Tim Merlier 3:25.

Middelkerke: 1. Mathieu van der Poel (Ned/Beobank-Corendon) 56:24; 2. Wout van Aert 0:20; 3. Laurens Sweeck 0:30; 4. Lars van der Haar (Ned) 0:37; 5. Gianni Vermeersch 0:59; 6. Tom Meeusen 1:25; 7. Vincent Baestaens 1:46; 8. Corné van Kessel (Ned) 1:55; 9. Diether Sweeck 1:58; 10. Klaas Vantornout 2:03; 11. Jim Aernouts 2:07; 12. Wietse Bosmans 2:11; 13. Tim Merlier 2:15; 14. Daan Soete 2:17; 15. Kevin Pauwels 2:29.


DAMES

Gieten: 1. Sanne Cant (IKO Enertherm-Beobank) 43:56; 2. Lucinda Brand (Ned) 0:29; 3. Sophie de Boer (Ned) 1:01; 4. Laura Verdonschot 1:15; 5. Nikki Brammeier (GBr) 1:25.

Zonhoven: 1. Sanne Cant (IKO Enertherm-Beobank) 45:58; 2. Jolien Verschueren 0:21; 3. Nikki Brammeier (GBr) 0:38; 4. Kaitlin Antonneau (USA) 0:54; 5. Ellen Van Loy 1:33.

Ruddervoorde: 1. Sophie de Boer (Ned) 43:29; 2. Sanne Cant 0:57; 3. Ellen Van Loy 1:04; 4. Alice Maria Arzuffi (Ita) 1:22; 5. Christine Majerus (Lux) 1:36

Gavere: 1. Sanne Cant (IKO Enertherm-Beobank) 44:19; 2. Jolien Verschueren 0:06; 3. Christine Majerus (Lux) 0:27; 4. Ellen Van Loy 0:48; 5. Alice Maria Arzuffi (Ita) 0:54.

Francorchamps: 1. Thalita de Jong (Ned) 45:42; 2. Sanne Cant 0:13; 3. Christine Majerus (Lux) 0:25; 4. Ellen Van Loy 0:56; 5. Elle Anderson (USA) 1:34.

Diegem: 1. Marianne Vos (Ned) 43:11; 2. Sanne Cant 0:18; 3. Katerina Nash (Tsj) 0:34; Lucinda Brand (Ned) 0:47; 5. Nikki Brammeier (GBr) 0:55.

Hoogstraten: 1. Sophie de Boer (Ned) 41:53; 2. Helen Wyman (GBr) 0:18; 3. Ellen Van Loy 0:19; 4. Sanne Cant 0:25; 5. Maud Kaptheijns (Ned) 0:26.

Middelkerke: 1. Sanne Cant (IKO Enertherm-BKCP) 49:33; 2. Sophie de Boer (Ned) 0:09; 3. Ellen Van Loy 1:07; 4. Maud Kaptheijns (Ned) 1:08; 5. Nikki Brammeier (GBr) 1:22.


BELOFTEN

Gieten: 1. Joris Nieuwenhuis (Ned) 49:36; 2. Quinten Hermans 0:10; 3. Yannick Peeters 0:23; 4. Sieben Wouters (Ned); 5. Nicolas Cleppe.

Zonhoven: 1. Quinten Hermans (Young Telenet-Fidea) 50:58; 2. Joris Nieuwenhuis (Ned) 0:46; 3. Yannick Peeters 1:11; 4. Sieben Wouters (Ned) 1:17; 5. Adam Toupalik (Tsj) 1:22.

Ruddervoorde: 1. Quinten Hermans (Young Telenet-Fidea) 51:20; 2. Eli Iserbyt 0:15; 3. Joris Nieuwenhuis (Ned) 1:01; 4. Yannick Peeters 1:24; 5. Nicolas Cleppe 1:37.

Gavere: 1. Eli Iserbyt (Marlux-Napoleon Games) 51:28; 2. Quinten Hermans 0:31; 3. Joris Nieuwenhuis (Ned) 1:13; 4. Nicolas Cleppe 1:24; 5. Thijs Aerts 1:53.

Francorchamps: 1. Quinten Hermans (Young Telenet-Fidea) 55:35; 2. Thijs Aerts 0:13; 3. Joris Nieuwenhuis (Ned) 0:18; 4. Nicolas Cleppe 0:19; 5. Sieben Wouters (Ned) 1:00.

Diegem: 1. Quinten Hermans (Young Telenet-Fidea) 52:45; 2. Joris Nieuwenhuis (Ned) 0:02; 3. Eli Iserbyt 0:03; 4. Nicolas Cleppe 0:12; 5. Thijs Aerts 0:25.

Hoogstraten: 1. Joris Nieuwenhuis (Ned) 49:14; 2. Eli Iserbyt 0:07; 3. Quinten Hermans 0:31; 4. Nicolas Cleppe 0:40; 5. Thijs Aerts 1:50.

Middelkerke: 1. Joris Nieuwenhuis (Ned) 49:56; 2. Quinten Hermans 0:38; 3. Nicolas Cleppe 1:09; 4. Felipe Orts Lloret (Spa) 1:52; 5. Thijs Aerts 2:20.


JUNIOREN

Gieten: 1. Jelle Camps (Acrog-Balen BC) 45:35; 2. Toon Vandebosch; 3. Thymen Arensman (Ned); 4. Andreas Goeman; 5. Yentl Bekaert 0:24.

Zonhoven: 1. Tom Pidcock (GBr) 40:37; 2. Thymen Arensman (Ned) 0:13; 3. Jelle Camps 0:26; 4. Pieter-Jan Vliegen 0:43; 5. Toon Vandebosch 0:54.

Ruddervoorde: 1. Toon Vandebosch (IKO Enertherm-Beobank) 36:50; 2. Jelle Camps 0:39; 3.Niels Vandeputte 0:54; 4. Ben Turner (GBr) 1:02; 5. Yentl Bekaert 1:05.

Gavere: 1. Toon Vandebosch (IKO Enertherm-Beobank) 46:52; 2. Thymen Arensman (Ned) 0:34; 3. Jelle Camps 0:56; 4. Gerben Kuypers 1:23; 5. Andreas Goeman 1:38.

Francorchamps: 1. Toon Vandebosch (IKO Enertherm-Beobank) 41:22; 2. Arno Debeir 0:06; 3. Tomas Kopecky (Tsj) 0:10; 4. Thymen Arensman (Ned) 0:13; 5. Andreas Goeman 0:31.

Diegem: 1. Jelle Camps (Acrog-Balen BC) 38:27; 2. Toon Vandebosch 0:09; 3. Thymen Arensman (Ned) 0:14; 4. Tomas Kopecky (Tsj) 0:33; 5. Andreas Goeman 0:42.

Hoogstraten: 1. Jelle Camps (Acrog-Balen BC) 44:11; 2. Thymen Arensman (Ned) 0:14; 3. Ryan Kamp (Ned) 0:27; 4. Arne Vrachten 0:37; 5. Yentl Bekaert 0:52.

Middelkerke: 1. Jelle Camps (Acrog-Balen BC) 43:25; 2. Yentl Bekaert 0:02; 3. Toon Vandebosch 0:45; 4. Tomas Kopecky (Tsj) 0:54; 5. Arne Vrachten 1:29.
twitter#superprestige