Uitslagen 2015-2016

UITSLAGEN/RESULTATS 2015-2016


Elite


Gieten

1. Wout van Aert (Vastgoedservice-Golden Palace) 56:34; 2. Lars van der Haar (Ned) 0:21; 3. Tim Merlier 0:55; 4. Sven Nys; 5. Klaas Vantornout; 6. Gianni Vermeersch 0:59; 7. Kevin Pauwels 1:05; 8. Vincent Baestaens 1:06; 9. Rob Peeters; 10. Julien Taramarcaz (Zwi); 11. Laurens Sweeck 1:09; 12. Philipp Walsleben (Dui) 1:11; 13. Niels Wubben (Ned) 1:27; 14. Sven Vanthourenhout; 15. Corné van Kessel (Ned) 1:34.


Zonhoven

1. Wout van Aert (Vastgoedservice-Golden Palace) 1u00:51; 2. Rob Peeters 1:09; 3. Kevin Pauwels; 4. Sven Nys 1:17; 5. Lars van der Haar (Ned) 1:18; 6. Laurens Sweeck 1:45; 7. David van der Poel (Ned) 2:04; 8. Julien Taramarcaz (Zwi); 9. Jens Adams 2:07; 10. Tom Meeusen 2:21; 11. Diether Sweeck 2:24; 12. Joeri Adams 2:26; 13. Thijs van Amerongen (Ned) 2:30; 14. Toon Aerts 2:36; 15. Jim Aernouts 3:09.


Ruddervoorde

1. Kevin Pauwels (Sunweb-Napoleon Games) 1u01:05; 2. Wout van Aert 0:15; 3. Sven Nys 0:29; 4. Klaas Vantornout 1:07; 5. Tom Meeusen 1:17; 6. Lars van der Haar (Ned) 1:36; 7. Corné van Kessel (Ned) 2:01; 8. Diether Sweeck 2:07; 9. Laurens Sweeck 2:10; 10. Tim Merlier 2:13; 11. Clément Venturini (Fra) 2:15; 12. Jens Vandekinderen 2:20; 13. Joeri Adams 2:33; 14. Marcel Meisen (Dui) 2:36; 15. Stan Godrie (Ned) 2:41.


Gavere

1. Wout van Aert (Vastgoedservice-Golden Palace) 56:52; 2. Sven Nys 0:16; 3. Kevin Pauwels 0:17; 4. Lars van der Haar (Ned) 1:00; 5. Laurens Sweeck 1:55; 6. Klaas Vantornout 2:00; 7. Michael Vanthourenhout 2:04; 8. Tim Merlier 2:12; 9. Rob Peeters 2:15; 10. Michael Boros (Tsj) 2:18; 11. Corné van Kessel (Ned) 2:23; 12. Gianni Vermeersch 2:26; 13. Toon Aerts 2:36; 14. Thijs van Amerongen (Ned) 2:45; 15. Marcel Meisen (Dui) 2:52.


Francorchamps

1. Wout van Aert (Vastgoedservice-Golden Palace) 1u03:00; 2. Sven Nys 1:04; 3. Kevin Pauwels 1:13; 4. Klaas Vantornout 1:16; 5. Corné van Kessel (Ned) 1:29; 6. Toon Aerts 1:30; 7. Thijs van Amerongen (Ned) 1:33; 8. Lars van der Haar (Ned) 1:42; 9. Tom Meeusen 2:09; 10. Tim Merlier 2:46; 11. Laurens Sweeck 2:58; 12. Mathieu van der Poel (Ned) 3:03; 13. David van der Poel (Ned) 3:30; 14. Gianni Vermeersch 3:36; 15. Marcel Meisen (Dui) 4:15.


Diegem

1. Mathieu van der Poel (Ned/BKCP-Corendon) 59:06; 2. Kevin Pauwels; 3. Lars van der Haar (Ned) 0:03; 4. Tom Meeusen 0:25; 5. Laurens Sweeck 0:28; 6. Sven Nys 0:33; 7. Klaas Vantornout 0:44; 8. Corné van Kessel (Ned); 9. Philipp Walsleben (Dui) 0:45; 10. Wout van Aert 0:50; 11. Julien Taramarcaz (Zwi) 0:53; 12. Tim Merlier 0:55; 13. Michael Boros (Tsj) 1:02; 14. Clément Venturini (Fra) 1:09; 15. Gianni Vermeersch 1:14.


Hoogstraten

1. Mathieu van der Poel (Ned/BKCP-Corendon) 1u00:26; 2. Wout van Aert 0:17; 3. Tom Meeusen 0:54; 4. Sven Nys 1:22; 5. Laurens Sweeck 1:40; 6. Toon Aerts 1:57; 7. Lars van der Haar (Ned) 2:16; 8. David van der Poel (Ned) 2:34; 9. Klaas Vantornout 2:49; 10. Jim Aernouts 2:52; 11. Kevin Pauwels 2:53; 12. Radomir Simunek (Tsj); 13. Tim Merlier 2:58; 14. Joeri Adams 2:59; 15. Gianni Vermeersch.


Middelkerke

1. Mathieu van der Poel (Ned/BKCP-Corendon) 1u05:01; 2. Tom Meeusen 0:22; 3. Wout van Aert 0:43; 4. Sven Nys 0:49; 5. Toon Aerts 1:00; 6. Lars van der Haar (Ned) 1:20; 7. Klaas Vantornout 1:39; 8. Corné van Kessel (Ned) 2:03; 9. Jim Aernouts 2:05; 10. Diether Sweeck 2:08; 11. Gianni Vermeersch 2:11; 12. Joeri Adams 2:20; 13. Vincent Baestaens 2:31; 14. Kevin Pauwels 3:12; 15. Stephen Hyde (USA) 3:22.



Dames


Gieten

1. Sanne Cant (Enertherm-BKCP) 40:27; 2. Nikki Harris (GBr) 0:10; 3. Jolien Verschueren 0:24; 4. Ellen Van Loy 0:41; 5. Maud Kaptheijns (Ned).


Zonhoven

1. Sanne Cant (Enertherm-BKCP) 45:35; 2. Nikki Harris (GBr) 0:07; 3. Jolien Verschueren 0:57; 4. Sanne van Paassen (Ned) 1:23; 5. Helen Wyman (GBr) 1:44.


Ruddervoorde

1. Sanne Cant (Enertherm-BKCP) 40:38; 2. Ellen Van Loy 0:24; 3. Jolien Verschueren 0:39; 4. Helen Wyman (GBr) 0:56; 5. Maud Kaptheijns (Ned) 2:05.


Gavere

1. Sanne Cant (Enertherm-BKCP) 43:56; 2. Jolien Verschueren 0:22; 3. Nikki Harris (GBr) 1:05; 4. Ellen Van Loy 2:16; 5. Christine Majerus (Lux) 2:33.


Francorchamps

1. Helen Wyman (GBr/Kona) 38:32; 2. Nikki Harris (GBr) 0:08; 3. Sanne van Paassen (Ned) 0:24; 4. Christine Majerus (Lux) 0:48; 5. Jolien Verschueren 1:02.


Diegem

1. Ellen Van Loy (Young Telenet-Fidea) 42:50; 2. Sanne Cant 0:16; 3. Eva Lechner (Ita) 0:17; 4. Helen Wyman (GBr); 5. Sabrina Stultiens (Ned) 0:27.


Hoogstraten

1. Sanne Cant (Enertherm-BKCP) 41:13; 2. Sophie de Boer (Ned) 0:15; 3. Nikki Harris (GBr) 0:27; 4. Jolien Verschueren 0:56; 5. Sanne van Paassen (Ned) 1:26.


Middelkerke

1. Sanne Cant (Enertherm-BKCP) 42:52; 2. Sophie de Boer (Ned) 0:21; 3. Nikki Harris (GBr) 0:27; 4. Jolien Verschueren 0:41; 5. Loes Sels 1:29.



Beloften/Espoirs


Gieten

1. Daan Hoeyberghs (BKCP-Corendon) 46:53; 2. Quinten Hermans 0:03; 3. Eli Iserbyt 0:05; 4. Martijn Budding (Ned) 0:15; 5. Yorben Van Tichelt 0:25.


Zonhoven

1. Eli Iserbyt (Young Telenet-Fidea) 51:53; 2. Quinten Hermans 0:17; 3. Daan Hoeyberghs 0:39; 4. Nicolas Cleppe 0:55; 5. Martijn Budding (Ned) 1:03.


Ruddervoorde

1. Eli Iserbyt (Young Telenet-Fidea) 48:48; 2. Quinten Hermans 0:27; 3. Gioele Bertolini (Ita) 1:26; 4. Daan Hoeyberghs 1:43; 5. Yorben Van Tichelt 1:48.


Gavere

1. Eli Iserbyt (Young Telenet-Fidea) 47:06; 2. Quinten Hermans 0:45; 3. Nicolas Cleppe 1:06; 4. Daan Hoeyberghs; 5. Daan Soete 1:28.


Francorchamps

1. Nicolas Cleppe (Young Telenet-Fidea) 52:13; 2. Yannick Peeters 0:18; 3. Quinten Hermans 0:31; 4. Eli Iserbyt 1:07; 5. Daan Hoeyberghs 1:38.


Diegem

1. Quinten Hermans (Young Telenet-Fidea) 52:44; 2. Daan Hoeyberghs 0:10; 3. Martijn Budding (Ned) 0:22; 4. Daan Soete 0:46; 5. Nicolas Cleppe 1:06.


Hoogstraten

1. Eli Iserbyt (Young Telenet-Fidea) 50:01; 2. Daan Soete 0:22; 3. Quinten Hermans 0:41; 4. Thomas Joseph 0:54; 5. Adam Toupalik (Tsj) 1:03.


Middelkerke

1. Eli Iserbyt (Young Telenet-Fidea) 52:51; 2. Quinten Hermans 0:27; 3. Thijs Aerts 0:43; 4. Nicolas Cleppe 0:48; 5. Yannick Peeters 1:12.



Junioren/Juniors


Gieten

1. Jens Dekker (Ned/Enertherm-BKCP) 42:39; 2. Jappe Jaspers 0:50; 3. Thijs Wolsink (Ned) 1:09; 4. Victor Vandebosch; 5. Gianni Siebens 1:18.


Zonhoven

1. Jens Dekker (Ned/Enertherm-BKCP) 41:02; 2. Jappe Jaspers 0:25; 3. Victor Vandebosch 0:51; 4. Seppe Rombouts 1:01; 5. Toon Vandebosch 1:07.


Ruddervoorde

1. Jappe Jaspers (Enertherm-BKCP) 44:42; 2. Thijs Wolsink (Ned) 0:51; 3. Seppe Rombouts 0:55; 4. Jens Dekker (Ned) 1:11; 5. Florian Vermeersch 1:27.


Gavere

1. Jens Dekker (Ned/Enertherm-BKCP) 41:37; 2. Jappe Jaspers 0:02; 3. Mitch Groot (Ned) 0:47; 4. Alessio Dhoore 1:06; 5. Jarne Driesen 1:16.


Francorchamps

1. Seppe Rombouts (Acrog-Balen BC) 36:20; 2. Jarne Driesen 0:08; 3. Thymen Arensman (Ned) 0:10; 4. Jens Dekker (Ned); 5. Jappe Jaspers 0:20.


Diegem

1. Jappe Jaspers (Enertherm-BKCP) 39:07; 2. Jens Dekker (Ned) 0:02; 3. Spencer Petrov (USA) 0:22; 4. Gage Hecht (USA) 0:35; 5. Florian Vermeersch 0:41.


Hoogstraten

1. Jens Dekker (Ned/Enertherm-BKCP) 44:32; 2. Florian Vermeersch 0:15; 3. Seppe Rombouts 0:22; 4. Toon Vandebosch 0:23; 5. Thymen Arensman (Ned) 0:36.


Middelkerke

1. Jens Dekker (Ned/Enertherm-BKCP) 36:38; 2. Florian Vermeersch 0:09; 3. Toon Vandebosch 0:12; 4. Seppe Rombouts 0:17; 5. Jelle Camps 0:23.



twitter#superprestige