35 jaar Superprestige


2016-2017

Gieten: 1. Mathieu van der Poel 2. Wout van Aert 3. Laurens Sweeck

Zonhoven: 1. Mathieu van der Poel 2. Wout van Aert 3. Laurens Sweeck

Ruddervoorde: 1. Mathieu van der Poel 2. Wout van Aert 3. Laurens Sweeck

Gavere: 1. Mathieu van der Poel 2. Wout van Aert 3. Toon Aerts

Francorchamps: 1. Wout van Aert 2. Mathieu van der Poel 3. Toon Aerts

Diegem: 1. Mathieu van der Poel 2. Wout van Aert 3. Kevin Pauwels

Hoogstraten: 1. Mathieu van der Poel 2. Wout van Aert 3. Kevin Pauwels

Middelkerke: 1. Mathieu van der Poel 2. Wout van Aert 3. Laurens Sweeck

EINDSTAND: 1. Mathieu van der Poel 2. Wout van Aert 3. Laurens Sweeck


2015-2016

Gieten: 1. Wout van Aert 2. Lars van der Haar 3. Tim Merlier

Zonhoven: 1. Wout van Aert 2. Rob Peeters 3. Kevin Pauwels

Ruddervoorde: 1. Kevin Pauwels 2. Wout van Aert 3. Sven Nys

Gavere: 1. Wout van Aert 2. Sven Nys 3. Kevin Pauwels

Francorchamps: 1. Wout van Aert 2. Sven Nys 3. Kevin Pauwels

Diegem: 1. Mathieu van der Poel 2. Kevin Pauwels 3. Lars van der Haar

Hoogstraten: 1. Mathieu van der Poel 2. Wout van Aert 3. Tom Meeusen

Middelkerke: 1. Mathieu van der Poel 2. Tom Meeusen 3. Wout van Aert

EINDSTAND: 1. Wout van Aert 2. Sven Nys 3. Lars van der Haar


2014-2015

Gieten: 1. Mathieu van der Poel 2. Lars van der Haar 3. Sven Nys

Zonhoven: 1. Kevin Pauwels 2. Sven Nys 3. Lars van der Haar

Ruddervoorde: 1. Tom Meeusen 2. Mathieu van der Poel 3. Klaas Vantornout

Gavere: 1. Klaas Vantornout 2. Kevin Pauwels 3. Sven Nys

Francorchamps: 1. Kevin Pauwels 2. Lars van der Haar 3. Tom Meeusen

Diegem: 1. Mathieu van der Poel 2. Tom Meeusen 3. Kevin Pauwels

Hoogstraten: 1. Mathieu van der Poel 2. Kevin Pauwels 3. Wout van Aert

Middelkerke: 1. Kevin Pauwels 2. Mathieu van der Poel 3. Wout van Aert

EINDSTAND: 1. Mathieu van der Poel 2. Kevin Pauwels 3. Lars van der Haar


2013-2014

Ruddervoorde: 1. Klaas Vantornout 2. Sven Nys 3. Tom Meeusen

Zonhoven: 1. Sven Nys 2. Niels Albert 3. Klaas Vantornout

Hamme-Zogge: 1. Niels Albert 2. Sven Nys 3. Philipp Walsleben

Gavere: 1. Sven Nys 2. Philipp Walsleben 3. Klaas Vantornout

Gieten: 1. Niels Albert 2. Lars van der Haar 3. Tom Meeusen

Diegem: 1. Sven Nys 2. Tom Meeusen 3. Niels Albert

Hoogstraten: 1. Sven Nys 2. Klaas Vantornout 3. Niels Albert

Middelkerke: 1. Tom Meeusen 2. Kevin Pauwels 3. Sven Nys

EINDSTAND: 1. Sven Nys 2. Niels Albert 3. Tom Meeusen


2012-2013

Ruddervoorde: 1. Sven Nys 2. Niels Albert 3. Kevin Pauwels

Zonhoven: 1. Sven Nys 2. Niels Albert 3. Bart Aernouts

Hamme-Zogge: 1. Sven Nys 2. Niels Albert 3. Lars van der Haar

Gavere: 1. Sven Nys 2. Klaas Vantornout 3. Bart Wellens

Gieten: 1. Klaas Vantornout 2. Sven Nys 3. Kevin Pauwels

Diegem: 1. Niels Albert 2. Kevin Pauwels 3. Zdenek Stybar

Hoogstraten: 1. Sven Nys 2. Klaas Vantornout 3. Kevin Pauwels

Middelkerke: 1. Klaas Vantornout 2. Niels Albert 3. Tom Meeusen

EINDSTAND: 1. Sven Nys 2. Niels Albert 3. Klaas Vantornout


2011-2012

Ruddervoorde: 1. Niels Albert 2. Bart Aernouts 3. Klaas Vantornout

Zonhoven: 1. Niels Albert 2. Sven Nys 3. Kevin Pauwels

Hamme-Zogge: 1. Zdenek Stybar 2. Kevin Pauwels 3. Sven Nys

Gavere: 1. Kevin Pauwels 2. Tom Meeusen 3. Zdenek Stybar

Gieten: 1. Sven Nys 2. Kevin Pauwels 3. Rob Peeters

Diegem: 1. Niels Albert 2. Kevin Pauwels 3. Sven Nys

Hoogstraten: 1. Tom Meeusen 2. Kevin Pauwels 3. Sven Nys

Middelkerke: 1. Zdenek Stybar 2. Sven Nys 3. Tom Meeusen

EINDSTAND: 1. Sven Nys 2. Kevin Pauwels 3. Zdenek Stybar


2010-2011

Ruddervoorde: 1. Zdenek Stybar 2. Bart Aernouts 3. Sven Nys

Zonhoven: 1. Zdenek Stybar 2. Kevin Pauwels 3. Sven Nys

Hamme-Zogge: 1. Sven Nys 2. Klaas Vantornout 3. Niels Albert

Asper-Gavere: 1. Sven Nys 2. Kevin Pauwels 3. Niels Albert

Gieten: 1. Tom Meeusen 2. Radomir Simunek Jr. 3. Dieter Vanthourenhout

Diegem: 1. Niels Albert 2. Sven Nys 3. Zdenek Stybar

Hoogstraten: 1. Sven Nys 2. Niels Albert 3. Kevin Pauwels

Middelkerke: 1. Klaas Vantornout 2. Kevin Pauwels 3. Bart Wellens

EINDSTAND: 1. Sven Nys 2. Kevin Pauwels 3. Zdenek Stybar


2009-2010

Ruddervoorde: 1. Sven Nys 2. Niels Albert 3. Zdenek Stybar

Hoogstraten: 1. Niels Albert 2. Zdenek Stybar 3. Sven Nys

Asper-Gavere: 1. Niels Albert 2. Sven Nys 3. Zdenek Stybar

Hamme-Zogge: 1. Zdenek Stybar 2. Sven Nys 3. Klaas Vantornout

Gieten: 1. Sven Nys 2. Kevin Pauwels 3. Niels Albert

Diegem: 1. Niels Albert 2. Zdenek Stybar 3. Kevin Pauwels

Zonhoven: 1. Sven Nys 2. Zdenek Stybar 3. Kevin Pauwels

Vorselaar: 1. Zdenek Stybar 2. Niels Albert 3. Radomir Simunek Jr.

EINDSTAND: 1. Zdenek Stybar 2. Niels Albert 3. Sven Nys


2008-2009

Ruddervoorde: 1. Sven Nys 2. Klaas Vantornout 3. Niels Albert

Veghel-Eerde: 1. Niels Albert 2. Lars Boom 3. Sven Nys

Asper-Gavere: 1. Sven Nys 2. Bart Wellens 3. Klaas Vantornout

Hamme-Zogge: 1. Sven Nys 2. Klaas Vantornout 3. Bart Wellens

Gieten: 1. Klaas Vantornout 2. Bart Wellens 3. Sven Nys

Diegem: 1. Zdenek Stybar 2. Klaas Vantornout 3. Sven Nys

Hoogstraten: 1. Sven Nys 2. Niels Albert 3. Bart Wellens

Vorselaar: 1. Sven Nys 2. Niels Albert 3. Erwin Vervecken

EINDSTAND: 1. Sven Nys 2. Klaas Vantornout 3. Bart Wellens


2007-2008

Ruddervoorde: 1. Sven Nys 2. Zdenek Stybar 3. Bart Wellens

Hamme-Zogge: 1. Sven Nys 2. Zdenek Stybar 3. Bart Wellens

Asper-Gavere: 1. Sven Nys 2. Françis Mourey 3. Bart Wellens

Gieten: 1. Niels Albert 2. Sven Nys 3. Lars Boom

Eerde-Veghel: 1. Sven Nys 2. Niels Albert 3. Bart Wellens

Diegem: 1. Sven Nys 2. Radomir Simunek Jr. 3. Zdenek Stybar

Hoogstraten: 1. Niels Albert 2. Zdenek Stybar 3. Sven Vanthourenhout

Vorselaar: 1. Niels Albert 2. Radomir Simunek Jr. 3. Sven Vanthourenhout

EINDSTAND: 1. Sven Nys 2. Bart Wellens 3. Niels Albert


2006-2007

Ruddervoorde: 1. Sven Nys 2. Sven Vanthourenhout 3. Bart Wellens

Sint-Michielsgestel: 1. Sven Nys 2. Kevin Pauwels 3. Richard Groenendaal

Asper-Gavere: 1. Sven Nys 2. Erwin Vervecken 3. John Gadret

Gieten: 1. Sven Nys 2. Gerben de Knegt 3. Klaas Vantornout

Hamme-Zogge: 1. Sven Nys 2. Bart Wellens 3. Erwin Vervecken

Diegem: 1. Sven Nys 2. Bart Wellens 3. Kevin Pauwels

Hoogstraten: 1. Sven Nys 2. Richard Groenendaal 3. Gerben de Knegt

Vorselaar: 1. Sven Nys 2. Klaas Vantornout 3. Erwin Vervecken

EINDSTAND: 1. Sven Nys 2. Erwin Vervecken 3. Bart Wellens


2005-2006

Ruddervoorde: 1. Bart Wellens 2. Sven Nys 3. Wim Jacobs

Sint-Michielsgestel: 1. Bart Wellens 2. Sven Nys 3. Gerben de Knegt

Hamme-Zogge: 1. Sven Nys 2. Bart Wellens 3. Tom Vannoppen

Asper-Gavere: 1. Sven Nys 2. Gerben de Knegt 3. Enrico Franzoi

Gieten: 1. Richard Groenendaal 2. Sven Nys 3. Gerben de Knegt

Diegem: 1. Gerben de Knegt 2. Sven Nys 3. Erwin Vervecken

Hoogstraten: 1. Sven Nys 2. Erwin Vervecken 3. Sven Vanthourenhout

Vorselaar: 1. Sven Nys 2. Sven Vanthourenhout 3. Bart Wellens

EINDSTAND: 1. Sven Nys 2. Gerben de Knegt 3. Bart Wellens


2004-2005

Ruddervoorde: 1. Sven Nys 2. Richard Groenendaal 3. Ben Berden

Hamme-Zogge: 1. Sven Vanthourenhout 2. Tom Vannoppen 3. Sven Nys

Sint-Michielsgestel: 1. Tom Vannoppen 2. Sven Nys 3. Sven Vanthourenhout

Asper-Gavere: 1. Sven Nys 2. Ben Berden 3. Erwin Vervecken

Gieten: 1. Sven Nys 2. Bart Wellens 3. Richard Groenendaal

Diegem: 1. Erwin Vervecken 2. Sven Nys 3. Sven Vanthourenhout

Hoogstraten: 1. Erwin Vervecken 2. Sven Vanthourenhout 3. Davy Commeyne

Vorselaar: 1. Sven Nys 2. Bart Wellens 3. Richard Groenendaal

EINDSTAND: 1. Sven Nys 2. Richard Groenendaal 3. Sven Vanthourenhout


2003-2004

Ruddervoorde: 1. Bart Wellens 2. Sven Nys 3. Sven Vanthourenhout

Sint-Michielsgestel: 1. Sven Nys 2. Bart Wellens 3. Sven Vanthourenhout

Asper-Gavere: 1. Bart Wellens 2. Erwin Vervecken 3. Sven Nys

Gieten: 1. Bart Wellens 2. Tom Vannoppen 3. Sven Nys

Diegem: 1. Bart Wellens 2. Mario De Clercq 3. Erwin Vervecken

Hoogstraten: 1. Erwin Vervecken 2. Tom Vannoppen 3. Bart Wellens

Raismes: 1. Sven Vanthourenhout 2. Bart Wellens 3. Maxime Lefebvre

Vorselaar: 1. Sven Nys 2. Maxime Lefebvre 3. Erwin Vervecken

EINDSTAND: 1. Bart Wellens 2. Sven Nys 3. Erwin Vervecken


2002-2003

Ruddervoorde: 1. Sven Nys 2. Richard Groenendaal 3. Erwin Vervecken

Sint-Michielsgestel: 1. Sven Nys 2. Richard Groenendaal 3. Bart Wellens

Asper-Gavere: 1. Bart Wellens 2. Mario De Clercq 3. Peter Van Santvliet

Gieten: 1. Sven Nys 2. Bart Wellens 3. Tom Vannoppen

Diegem: 1. Mario De Clercq 2. Sven Nys 3. Tom Vannoppen

Hoogstraten: 1. Sven Nys 2. Arne Daelmans 3. Bart Wellens

Harnes: 1. Sven Nys 2. Peter Van Santvliet 3. Bart Wellens

Vorselaar: 1. Bart Wellens 2. Sven Nys 3. Erwin Vervecken

EINDSTAND: 1. Sven Nys 2. Bart Wellens 3. Mario De Clercq


2001-2002

Ruddervoorde: 1. Bart Wellens 2. Sven Nys 3. Erwin Vervecken

Asper-Gavere: 1. Sven Nys 2. Tom Vannoppen 3. Richard Groenendaal

Sint-Michielsgestel: 1. Erwin Vervecken 2. Sven Nys 3. Bart Wellens

Gieten: 1. Sven Nys 2. Bart Wellens 3. Tom Vannoppen

Hoogstraten: 1. Erwin Vervecken 2. Mario De Clercq 3. Sven Nys

Diegem: 1. Erwin Vervecken 2. Mario De Clercq 3. Peter Van Santvliet

Harnes: 1. Richard Groenendaal 2. Erwin Vervecken 3. Sven Vanthourenhout

Vorselaar: 1. Richard Groenendaal 2. Sven Nys 3. Bart Wellens

EINDSTAND: 1. Sven Nys 2. Erwin Vervecken 3. Bart Wellens


2000-2001

Ruddervoorde: 1. Richard Groenendaal 2. Bart Wellens 3. Marc Janssens

Asper-Gavere: 1. Peter Van Santvliet 2. Richard Groenendaal 3. Erwin Vervecken

Sint-Michielsgestel: 1. Richard Groenendaal 2. Sven Nys 3. Bart Wellens

Gieten: 1. Richard Groenendaal 2. Bart Wellens 3. Peter Van Santvliet

Hoogstraten: 1. Mario De Clercq 2. Richard Groenendaal 3. Sven Nys

Overijse: 1. Erwin Vervecken 2. Tom Vannoppen 3. Sven Nys

Diegem: 1. Sven Nys 2. Erwin Vervecken 3. Mario De Clercq

Harnes: 1. Bart Wellens 2. Richard Groenendaal 3. Sven Nys

EINDSTAND: 1. Richard Groenendaal 2. Bart Wellens 3. Erwin Vervecken


1999-2000

Ruddervoorde: 1. Sven Nys 2. Richard Groenendaal 3. Adrie van der Poel

Asper-Gavere: 1. Richard Groenendaal 2. Sven Nys 3. Mario De Clercq

Gieten: 1. Sven Nys 2. Mario De Clercq 3. Richard Groenendaal

Silvelle: 1. Sven Nys 2. Daniele Pontoni 3. Bart Wellens

Hoogstraten: 1. Sven Nys 2. Bart Wellens 3. Richard Groenendaal

Overijse: 1. Richard Groenendaal 2. Adrie van der Poel 3. Mario De Clercq

Diegem: 1. Richard Groenendaal 2. Adrie van der Poel 3. Sven Nys

Surhuisterveen: 1. Sven Nys 2. Bart Wellens 3. Adrie van der Poel

Wetzikon: 1. Sven Nys 2. Richard Groenendaal 3. Mario De Clercq

Harnes: 1. Richard Groenendaal 2. Sven Nys 3. Mario De Clercq

Heerlen: 1. Richard Groenendaal 2. Daniele Pontoni 3. Adrie van der Poel

EINDSTAND: 1. Sven Nys 2. Richard Groenendaal 3. Adrie van der Poel


1998-1999

Ruddervoorde: 1. Sven Nys 2. Richard Groenendaal 3. Mario De Clercq

Asper-Gavere: 1. Mario De Clercq 2. Sven Nys 3. Bart Wellens

Sint-Michielsgestel: 1. Sven Nys 2. Mario De Clercq 3. Wim de Vos

Gieten: 1. Sven Nys 2. Richard Groenendaal 3. Bart Wellens

Silvelle: 1. Sven Nys 2. Daniele Pontoni 3. Adrie van der Poel

Overijse: 1. Erwin Vervecken 2. Mario De Clercq 3. Bart Wellens

Hoogstraten: 1. Bart Wellens 2. Erwin Vervecken 3. Daniele Pontoni

Diegem: 1. Sven Nys: 2. Bart Wellens: 3. Adrie van der Poel

Surhuisterveen: 1. Mario De Clercq 2. Sven Nys 3. Bart Wellens

Wetzikon: 1. Sven Nys 2. Adrie van der Poel 3. Mario De Clercq

Harnes: 1. Adrie van der Poel 2. Sven Nys 3. Mario De Clercq

EINDSTAND: 1. Sven Nys 2. Bart Wellens 3. Adrie van der Poel


1997-1998

Asper-Gavere: 1. Richard Groenendaal 2. Erwin Vervecken 3. Danny De Bie

Sint-Michielsgestel: 1. Richard Groenendaal 2. Mario De Clercq 3. Sven Nys

Gieten: 1. Richard Groenendaal 2. Adrie van der Poel 3. Bart Wellens

Silvelle: 1. Daniele Pontoni 2. Richard Groenendaal 3. Adrie van der Poel

Milaan: 1. Mario De Clercq 2. Richard Groenendaal 3. Adrie van der Poel

Overijse: 1. Richard Groenendaal 2. Adrie van der Poel 3. Sven Nys

Diegem: 1. Adrie van der Poel 2. Richard Groenendaal 3. Daniele Pontoni

Wetzikon: 1. Adrie van der Poel 2. Richard Groenendaal 3. Daniele Pontoni

Harnes: 1. Richard Groenendaal 2. Adrie van der Poel 3. Peter Van Santvliet

EINDSTAND: 1. Richard Groenendaal 2. Adrie van der Poel 3. Mario De Clercq


1996-1997

Pilzen: 1. Mario De Clercq 2. Marc Janssens 3. Erwin Vervecken

Asper-Gavere: 1. Richard Groenendaal 2. Marc Janssens 3. Erwin Vervecken

Gieten: 1. Adrie van der Poel 2. Richard Groenendaal 3. Peter Van Santvliet

Milaan: 1. Adrie van der Poel 2. Daniele Pontoni 3. Richard Groenendaal

Overijse: 1. Luca Bramati 2. Richard Groenendaal 3. Adrie van der Poel

Diegem: 1. Daniele Pontoni 2. Wim de Vos 3. Mario De Clercq

Sint-Michielsgestel: 1. Adrie van der Poel 2. Richard Groenendaal 3. Wim de Vos

Wetzikon: 1. Luca Bramati 2. Thomas Frischknecht 3. Radomir Simunek

Harnes: 1. Adrie van der Poel 2. Richard Groenendaal 3. Luca Bramati

EINDSTAND: 1. Adrie van der Poel 2. Mario De Clercq 3. Richard Groenendaal


1995-1996

Pilzen: 1. Wim de Vos 2. Luca Bramati 3. Jiri Pospisil

Asper-Gavere: 1. Wim de Vos 2. Luca Bramati 3. Richard Groenendaal

Gieten: 1. Erwin Vervecken 2. Wim de Vos 3. Radomir Simunek

Silvelle: 1. Daniele Pontoni 2. Luca Bramati 3. Jiri Pospisil

Milaan: 1. Daniele Pontoni 2. Luca Bramati 3. Richard Groenendaal

Overijse: 1. Luca Bramati 2. Daniele Pontoni 3. Richard Groenendaal

Diegem: 1. Daniele Pontoni 2. Marc Janssens 3. Adrie van der Poel

Sint-Michielsgestel: 1. Adrie van der Poel 2. Luca Bramati 3. Richard Groenendaal

Wetzikon: 1. Luca Bramati 2. Adrie van der Poel 3. Richard Groenendaal

Harnes: 1. Richard Groenendaal 2. Luca Bramati 3. Adrie van der Poel

EINDSTAND: 1. Luca Bramati 2. Richard Groenendaal 3. Adrie van der Poel


1994-1995

Pilzen: 1. Radimor Simunek 2. Marc Janssens 3. Pavel Elsnic

Asper-Gavere: 1. Daniele Pontoni 2. Marc Janssens 3. Erwin Vervecken

Gieten: 1. Paul Herygers 2. Radomir Simunek 3. Marc Janssens

Milaan: 1. Radomir Simunek 2. Daniele Pontoni 3. Wim de Vos

Silvelle: 1. Paul Herygers 2. Radomir Simunek 3. Luca Bramati

Overijse: 1. Adrie van der Poel 2. Wim de Vos 3. Richard Groenendaal

Diegem: 1. Adrie van der Poel 2. Richard Groenendaal 3. Paul Herygers

Wetzikon: 1. Richard Groenendaal 2. Beat Wabel 3. Adrie van der Poel

Harnes: 1. Richard Groenendaal 2. Adrie van der Poel 3. Radomir Simunek

EINDSTAND: 1. Radomir Simunek 2. Richard Groenendaal 3. Adrie van der Poel


1993-1994

Pilzen: 1. Marc Janssens 2. Wim de Vos 3. Beat Wabel

Gieten: 1. Paul Herygers 2. Erwin Vervecken 3. Peter Van Santvliet

Asper-Gavere: 1. Thomas Frischknecht 2. Daniele Pontoni 3. Danny De Bie

Zarautz: 1. Daniele Pontoni 2. Marc Janssens 3. Radovan Fort

Milaan: 1. Daniele Pontoni 2. Thomas Frischknecht 3. Karl Kälin

Overijse: 1. Daniele Pontoni 2. Adrie van der Poel 3. Richard Groenendaal

Diegem: 1. Daniele Pontoni 2. Thomas Frischknecht 3. Beat Wabel

Westouter: 1. Daniele Pontoni 2. Thomas Frischknecht 3. Richard Groenendaal

Wetzikon: 1. Thomas Frischknecht 2. Henk Baars 3. Beat Wabel

Harnes: 1. Paul Herygers 2. Daniele Pontoni 3. Richard Groenendaal

EINDSTAND: 1. Daniele Pontoni 2. Marc Janssens 3. Thomas Frischknecht


1992-1993

Eschenbach: 1. Beat Wabel 2. Henk Baars 3. Beat Breu

Pilzen: 1. Pavel Elsnic 2. Thomas Frischknecht 3. Daniele Pontoni

Gieten: 1. Danny De Bie 2. Radomir Simunek 3. Henk Baars

Valkenswaard: 1. Adrie van der Poel 2. Richard Groenendaal 3. Filip Vanluchem

Rome: 1. Thomas Frischknecht 2. Daniele Pontoni 3. Adrie van der Poel

Zarautz: 1. Daniele Pontoni 2. Thomas Frischknecht 3. Henrik Djernis

Overijse: 1. Daniele Pontoni 2. Thomas Frischknecht 3. Peter Van Santvliet

Diegem: 1. Marc Janssens 2. Daniele Pontoni 3. Wim de Vos

Asper-Gavere: 1. Daniele Pontoni 2. Thomas Frischknecht 3. Danny De Bie

Zillebeke: 1. Daniele Pontoni 2. Thomas Frischknecht 3. Peter Van den Abeele

Wetzikon: 1. Daniele Pontoni 2. Beat Breu 3. Pavel Camrda

Harnes: 1. Daniele Pontoni 2. Danny De Bie 3. Cyrille Bonnand

EINDSTAND: 1. Daniele Pontoni 2. Thomas Frischknecht 3. Danny De Bie


1991-1992

Pilzen: 1. Radomir Simunek 2. Daniele Pontoni 3. Pavel Elsnic

Gieten: 1. Danny De Bie 2. Radomir Simunek 3. Paul De Brauwer

Zarautz: 1. Peter Hric 2. Thomas Frischknecht 3. Henrik Djernis

Valkenswaard: 1. Radomir Simunek 2. Pascal Van Riet 3. Karel Camrda

Rome: 1. Daniele Pontoni 2. Radomir Simunek 3. Radovan Fort

Overijse: 1. Thomas Frischknecht 2. Daniele Pontoni 3. Radovan Fort

Diegem: 1. Danny De Bie 2. Radomir Simunek 3. Daniele Pontoni

Asper-Gavere: 1. Huub Kools 2. Adrie van der Poel 3. Danny De Bie

Zillebeke: 1. Radomir Simunek 2. Pascal Van Riet 3. Filip Vanluchem

Wetzikon: 1. Thomas Frischknecht 2. Radomir Simunek 3. Beat Wabel

Harnes: 1. Martin Hendriks 2. Radomir Simunek 3. Thomas Frischknecht

EINDSTAND: 1. Radomir Simunek 2. Danny De Bie 3. Frank van Bakel


1990-1991

Pilzen: 1. Danny De Bie 2. Radomir Simunek 3. Rudy Thielemans

Gieten: 1. Danny De Bie 2. Adrie van der Poel 3. Christian Hautekeete

Zarautz: 1. Radomir Simunek 2. Thomas Frischknecht 3. Karel Camrda

Valkenswaard: 1. Radomir Simunek 2. Staf Van Bouwel 3. Danny De Bie

Rome: 1. Radomir Simunek 2. Daniele Pontoni 3. Thomas Frischknecht

Overijse: 1. Danny De Bie 2. Radomir Simunek 3. Thomas Frischknecht

Diegem: 1. Staf Van Bouwel 2. Karel Camrda 3. Frank van Bakel

Asper-Gavere: 1. Adrie van der Poel 2. Staf Van Bouwel 3. Martin Hendriks

Zillebeke: 1. Johnny Blomme 2. Danny De Bie 3. Christian Hautekeete

Wetzikon: 1. Beat Wabel 2. Thomas Frischknecht 3. Frank van Bakel

Harnes: 1. Wim Lambrechts 2. Martin Hendriks 3. Kurt De Roose

EINDSTAND: 1. Radomir Simunek 2. Danny De Bie 3. Kurt De Roose


1989-1990

Zürich-Waid: 1. Beat Breu 2. Danny De Bie 3. Thomas Frischknecht

Gieten: 1. Paul De Brauwer 2. Danny De Bie 3. Henk Baars

Zarautz: 1. Paul De Brauwer 2. Henrik Djernis 3. Frank van Bakel

Valkenswaard: 1. Rudy Thielemans 2. Martin Hendriks 3. Danny De Bie

Rome: 1. Thomas Frischknecht 2. Roger Honegger 3. Radomir Simunek

Pilzen: 1. Danny De Bie 2. Radomir Simunek 3. Christian Hautekeete

Overijse: 1. Christian Hautekeete 2. Danny De Bie 3. Peter Hric

Diegem: 1. Danny De Bie 2. Henk Baars 3. Kurt De Roose

Asper-Gavere: 1. Danny De Bie 2. Christian Hautekeete 3. Paul De Brauwer

Zillebeke: 1. Danny De Bie 2. Johnny Blomme 3. Huub Kools

Wetzikon: 1. Beat Breu 2. Pascal Richard 3. Henrik Djernis

EINDSTAND: 1. Danny De Bie 2. Paul De Brauwer 3. Henk Baars


1988-1989

Zürich-Waid: 1. Beat Breu 2. Roger Honegger 3. Dieter Runkel

Zarautz: 1. Frank van Bakel 2. Paul De Brauwer 3. Hennie Stamsnijder

Valkenswaard: 1. Frank van Bakel 2. Hennie Stamsnijder 3. Huub Kools

Rome: 1. Peter Hric 2. Paul De Brauwer 3. Christian Hautekeete

Oss: 1. Hennie Stamsnijder 2. Henk Baars 3. Frank van Bakel

Overijse: 1. Danny De Bie 2. Hennie Stamsnijder 3. Yvan Messelis

Diegem: 1. Roland Liboton 2. Hennie Stamsnijder 3. Yvan Messelis

Asper-Gavere: 1. Paul De Brauwer 2. Danny De Bie 3. Hennie Stamsnijder

Wetzikon: 1. Hennie Stamsnijder 2. Adrie van der Poel 3. Danny De Bie

Zillebeke: 1. Hennie Stamsnijder 2. Paul De Brauwer 3. Guy Van Dijck

EINDSTAND: 1. Hennie Stamsnijder 2. Paul De Brauwer 3. Henk Baars


1987-1988

Zürich-Waid: 1. Paul De Brauwer 2. Frank van Bakel 3. Martin Hendriks

Zarautz: 1. Roland Liboton 2. Martin Hendriks 3. Rein Groenendaal

Valkenswaard: 1. Rein Groenendaal 2. Martin Hendriks 3. Hennie Stamsnijder

Rome: 1. Roland Liboton 2. Hennie Stamsnijder 3. Yvan Messelis

Oss: 1. Hennie Stamsnijder 2. Roland Liboton 3. Rein Groenendaal

Overijse: 1. Roland Liboton 2. Hennie Stamsnijder 3. Paul De Brauwer

Diegem: 1. Roland Liboton 2. Henk Baars 3. Paul De Brauwer

Asper-Gavere: 1. Roland Liboton 2. Yvan Messelis 3. Albert Zweifel

Wetzikon: 1. Roland Liboton 2. Hennie Stamsnijder 3. Henk Baars

Zillebeke: 1. Roland Liboton 2. Hennie Stamsnijder 3. Yvan Messelis

EINDSTAND: 1. Roland Liboton 2. Hennie Stamsnijder 3. Paul De Brauwer


1986-1987

Zarautz: 1. Frank van Bakel 2. Hennie Stamsnijder 3. Martin Hendriks

Valkenswaard: 1. Martin Hendriks 2. Rein Groenendaal 3. Huub Kools

Rome: 1. Peter Hric 2. Hennie Stamsnijder 3. Jan Wiejak

Oss: 1. Hennie Stamsnijder 2. Martin Hendriks 3. Ludo De Rey

Overijse: 1. Hennie Stamsnijder 2. Ludo De Rey 3. Roland Liboton

Diegem: 1. Roland Liboton 2. Hennie Stamsnijder 3. Martin Hendriks

Asper: 1. Rudy De Bie 2. Yvan Messelis 3. Rein Groenendaal

Zillebeke: 1. Hennie Stamsnijder 2. Danny De Bie 3. Frank van Bakel

EINDSTAND: 1. Hennie Stamsnijder 2. Frank van Bakel 3. Martin Hendriks


1985-1986

Valkenswaard: 1. Rein Groenendaal 2. Paul De Brauwer 3. Roland Liboton

Rome: 1. Radomir Simunek 2. Paul De Brauwer 3. Peter Hric

Oss: 1. Hennie Stamsnijder 2. Roland Liboton 3. Rein Groenendaal

Overijse: 1. Roland Liboton 2. Hennie Stamsnijder 3. Frank van Bakel

Diegem: 1. Roland Liboton 2. Hennie Stamsnijder 3. Yvan Messelis

Zillebeke: 1. Yvan Messelis 2. Roland Liboton 3. Hennie Stamsnijder

Asper-Gavere: 1. Hennie Stamsnijder 2. Roland Liboton 3. Yvan Messelis

EINDSTAND: 1. Roland Liboton 2. Hennie Stamsnijder 3. Paul De Brauwer


1984-1985

Zürich-Waid: 1. Paul De Brauwer 2. Roland Liboton 3. Roger Lienhard

Valkenswaard: 1. Hennie Stamsnijder 2. Roland Liboton 3. Rein Groenendaal

Rome: 1. Roland Liboton 2. Radomir Simunek 3. Hennie Stamsnijder

Oss: 1. Roland Liboton 2. Rein Groenendaal 3. Hennie Stamsnijder

Diegem: 1. Roland Liboton 2. Frank van Bakel 3. Hennie Stamsnijder

Zillebeke: 1. Rein Groenendaal 2. Rudy Thielemans 3. Johan Ghyllebert

Asper-Gavere: 1. Hennie Stamsnijder 2. Rein Groenendaal 3. Adrie van der Poel

Overijse: 1. Hennie Stamsnijder 2. Paul De Brauwer 3. Rein Groenendaal

EINDSTAND: 1. Roland Liboton 2. Hennie Stamsnijder 3. Rein Groenendaal


1983-1984

Zürich-Waid: 1. Adrie van der Poel 2. Albert Zweifel 3. Bernhard Woodtli

Valkenswaard: 1. Roland Liboton 2. Hennie Stamsnijder 3. Rein Groenendaal

Diegem: 1. Roland Liboton 2. Hennie Stamsnijder 3. Albert Zweifel

Zillebeke: 1. Roland Liboton 2. Hennie Stamsnijder 3. Yvan Messelis

Asper-Gavere: 1. Roland Liboton 2. Hennie Stamsnijder 3. Albert Zweifel

Overijse:1. Roland Liboton 2. Albert Zweifel 3. Hennie Stamsnijder

EINDSTAND: 1. Hennie Stamsnijder 2. Rein Groenendaal 3. Albert Zweifel


1982-1983

Diegem: 1. Roland Liboton 2. Hennie Stamsnijder 3. Klaus-Peter Thaler

Zillebeke: 1. Hennie Stamsnijder 2. Johan Ghyllebert 3. Yvan Messelis

Asper-Gavere: 1. Hennie Stamsnijder 2. Albert Zweifel 3. Johan Ghyllebert

Overijse: 1. Roland Liboton 2. Johan Ghyllebert 3. Hennie Stamsnijder

EINDSTAND: 1. Hennie Stamsnijder 2. Johan Ghyllebert 3. Paul De Brauwer
twitter#superprestige